کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پنجاه غذای مورد علاقه امریکایها و کدامشون ایرانی تره
soheilbadami
آره این و منبعش هشتش میگه بیشتر مصرف میشن و مردم آمریکا بیشتر اینها را مصرف میکنند با تشکر از شما اون شماره ها را که فرمودید مارک دار کردم خوشحال میشم شما و دوستان به این لیست اسم غذاها را اضافه کنید و انچه را که بیشتر ازش لذت میبرین و در بازار قابل خریدن تر است معرفی بفرمایین متوجه هستم در مورد بهداشت غذای بیرون من خودم به خاطر خوردن ماهی تازه در شمال سه روز مسمومیت سنگین داشتم ولی خوب گاهی نمیشه کاریش کرد مخصوصا در هتل بدون جازه آشپزی و وسایلش خوب سخته بیشتر برای یک تا سه ماه اول این مشکل در مهاجرت هستش بعد یواش یواش حل میشه و شناخت به وجود میادش مثلا الان بزرگترین مشکل من اینه که نزدیکترین نون سنکگی و لواشی به سندیگو و سبزی فروشی ایرانی که بدون سبزی قرمه سبزی چیه و آماده داشته باشه کجاست و اسمش چیه و یکی از اهداف بزرگم در زندگی پیدا کردن اینهاست تا بتونم مدال طلا را در خانه بدست بیارم میدونید که ایم مسائل ذز دیگه خوب

Blaze
متوجه هستم که عنوان میشه جدیدا هم ایران هم مینویسن بعضی جاها ولی خوب ترکیبش اگر نخورده باشی کاری از پیش نمیبره زیاد مثلا آب و رب و روغن و گوشت و سیب زمینی میتونین الان چندین شکل غذا با اینها بیاد بیارین و طعمش حدودا میادش در ذهنتون ولی از اونجایی که مشکل زبان داریم و اسم سبزیجات و مواد بکار فته را ممکن به خوبی ندونیم همشو خوب ترجیحا بهتر از دوستای ایرانیمون که قبلا میل کردن بپرسیم البته از زندهاشون که چه غذاهایی میل کردن که الان هنوز زنده هستن و سالم و بهتر باید و نباید خوردن و رعایت کنیم و اینجاست که آشنایی دوستان کمک بسیار زیادی به مهاجرین میکنه دوستان لطفا غذاهای عمومی که قابل خریده به لیست بالا اضافه بفرمایید

در ضمن هرچی آشپزخونه و سبزی فروشی ایرانی و مراکز خرید مواد غذایی نزدیک به سندیگو میشناسین مخصوصا نون سنجک و باقی مواد ایرانی نام ببرین و آدرس بدین یک دنیا ازتون ممنونم
[font=Arial]
آنجا که پیشتر از تو محکوم گشته صدایت بهترین سخن سکوت است
[/font]
Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar ، alirezanz ، ostokhan

پیام‌های این موضوع
RE: پنجاه غذای مورد علاقه امریکایها و کدامشون ایرانی تره - توسط Amin1357 - 2013-04-14 ساعت 02:19

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان