کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهها و روشهای متداول مهاجرت
(2013-09-04 ساعت 08:50)rodomena نوشته:  سلام

لطفا ...لطفا ...لطفا ....راهنمايي كنيد

ما يعني من و همسرم(البته بيشتر من) بسيار بسيار مايليم كه مهاجرت كنيم...

ولي متاسفانه نه من و نه همسرم مدرك ليسانس نداريم ...من تازه امسال ميخوام دانشگاه شركت كنم ولي از انجايي كه رشته تحصيلي من معماري است و ميدونم اصلا بازار كاري اونور نداره بدجور تو ذوقم خورده و من رو مردد كرده كه برم دانشگاه يا نه؟!!
ولي همسرم مدرك فني حرفه اي جوشكاري دارن ...هر دو براي ايلتس داريم ميخونيم به اميد اينكه شايد راهي وا شه و باشه كه بريم...
از كجا شروع كنيم؟؟ رشته تحصيليمو تغير بدم براي دانشگاه؟ چه رشته اي بخونم كه بازار كارش خوب باشه؟
از طريق همسرم مدرك جوشكاري ميشه كاري كرد؟
لطفا اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه

خيلي ممنون از همه

با ارزوي موفقيت براي همه گي

راههای مختلف رو قبلا عرض کردم . از چه طریق میخواهید اقدام کنید ؟ تحصیل ، سرمایه گذاری و یا پیدا کردن کار و استخدام؟ هدفتون از مهاجرت چیه ؟ سوال شما که چی بخونم که بازار کارش خوب باشه به نظر من از بیس غلطه . شما باید در رشته ای که دوست دارید تحصیل کنید و واقعا متخصص بشید در اینصورت همه جا براتون کار هست البته با حقوق کم یا زیاد . اما اگه بدون علاقه رشته ای رو فقط بخونید بدون خلاقیت و فقط مدرک بگیرید بغیر از ایران در هیچ کجای دنیا مدرک شما ارزشی نداره !!! مهاجرت کاری بس عظیم و سخته . نمیشه سرسری تصمیم به اینکار گرفت .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، rodomena ، Saeedv13 ، 327 ، Mana Moli ، msar ، mrlzdh

پیام‌های این موضوع
راهها و روشهای متداول مهاجرت - توسط barvos - 2013-06-30 ساعت 23:27
RE: راهها و روشهای متداول مهاجرت - توسط barvos - 2013-09-18 ساعت 16:20
RE: - توسط barvos - 2014-01-21 ساعت 01:40

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان