کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهها و روشهای متداول مهاجرت
[quote='barvos' pid='367867' dateline='1372620334']
1- از طریق گرفتن پذیرش تحصیلی در یکی از دانشگاههای کشور مورد نظر . توجه داشته باشید تقریبا در تمامی کشورها به مدت تحصیل شما اقامت تحصیلی برای متقاضی صادر میشه و بلافاصله بعد از اتمام تحصیل میبایست شخص به کشور خود بازگردد . (((((((توجه))))))) مگر اینکه در طول مدت تحصیل بتونید اجازه کار بگیرید و کاری پیدا کنید و کارفرمای شما ، شما رو به اداره مهاجرت کشوری که در آن دانشجو هستید معرفی کنه که به شما اقامت 2 ساله کاری صادر و بعد از آن باز 3 سال تمدید و بعد آن میتونید نسبت به اقامت دائم اقدام کنید .توجه داشته باشید که کار باید سفید باشد نه سیاه . یعنی مالیات کار پرداخت گردد .

2- مستقیما از خاک خودتون بتونید کاری پیدا کنید و کارفرمای شما ، شما را به اداره مهاجرت معرفی کنه شما هم رزومه خود رو به همراه باقی مدارک مورد نیاز به سفارت آن کشور در کشور خودتون ببرید و شماره پرونده دریافت کنید تا اینکه جواب اقامت 2 سالتون بیاد . باز بعد دو سال کار و پرداخت مالیات دوسال دیگر تمدید و بعد میتونید برای اقامت دائم درخئاست بدید. توجه داشته باشید که کار باید سفید باشد نه سیاه . یعنی مالیات کار پرداخت گردد .
.................................................................................

با درود و خسته نباشید خدمت مدیر تالار اروپا.
اگر بخام برای کارفرمایی در آلمان رزومه بنویسم و درخواست کار کنم و کارفرما رزومه من رو بخونه و از اداره مهاجرت من رو درخواست کار بده چقدر زمان میبره تا من ویزا بگیرم؟
من در این اینجا خوندم 2 سال بدرازا میکشه، برای آلمان هم اینگونه هست؟ آیا در این 2سال که بدرازا میکشه من میتونم در رزومم 3 سال پیشینه کاری رو بنویسم؟ یا نه تاریخ آغاز و پایان کار مهم هست؟
از پیش خیلی سپاسگزارم، امیدوار پاسختان.
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، msar

پیام‌های این موضوع
راهها و روشهای متداول مهاجرت - توسط barvos - 2013-06-30 ساعت 23:27
RE: راهها و روشهای متداول مهاجرت - توسط سرباز هخامنشی - 2014-01-09 ساعت 03:29
RE: - توسط barvos - 2014-01-21 ساعت 01:40

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان