کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وکیل - ویزای نامزدی یا ازدواج
سلام دوستان من کیسسم f2A بود تقریبا 8 ما پیش رفتم ابوظبی و مصاحبه کردم ومدارکم رو تحویل دادم ویه برگه آبی گرفتم و قرار شد سایت و چک کنم که
(administrative processing) یا همون AP اوکی شد و کلیر شدم و گفتند بیا واسه گرفتن ویزا . اما چون ویزا بولتین عقب گرد کرده بود نشد برم . 6 ماهی گذشت تا اینکه تو ویزا بولتین اعلام کردن اونایی که تا پانزده آپریل 2013 اقدام کردند( البته کیسf2a) میتونن بیان و ژانویه 2015 پروندشون بررسی میشه منم 20 jan رفتم ابوظبی و چون پزشکی وقتش تموم شده بود یه جدید انجام دادم و 3 شنبه رفتم سفارت و پاسمو گرفت و گفتن 2 شنبه بیا ....اما وقتی 2 شنبه رفتم ویزایی در کار نبود و گفتند ماه بعد بیا عین جمله ای که به من گفتن ( you are not current for this month ,you are current for Feb) منم برای Feb با پیکاپر های ویزا پاسمو فرستادم سفارت ابوظبی اما باز ندادن و به پیکاپر گفتن که کیس من کلا باطل شده و باید مجددا از اول اقدام کنی ، سوالم اینه که تا حالا همچین موردی کسی دیده و باید چیکار کنم وقتی هم که در سایت check your immigrant case status وضیعت ام رو چک میکنم نوشته

Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.
حالا باید حرف سایت رو گوش کنم یا پیکاپر ویزا رو؟ ، آخه ایشون میگه سایت هم سر کاریه ، اگر کسی میدونه راهنمایی کنه اگر نه یک وکیل خوب معرفی کنید ممنون میشم. یه جورایی بین زمین و هوا بلاتکلیف ام. ممنون میشم اگر کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: وکیل برای پیگیری پرونده ویزای نامزدی یا ازدواج - توسط mahnorani - 2015-02-05 ساعت 15:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان