کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه پیشرفت کیس های EB3 و EB2 (به غیر از NIW )
(2015-06-07 ساعت 14:35)m_vaziran نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 01:02)Alireza_D نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 00:27)m_vaziran نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 22:28)Alireza_D نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:29)Masbafa نوشته:  دوستانى كه از طريق EB3-unskilled worker اقدام كردند، همين سه نفريم؟!
(ferix ; sara.e ; Masbafa)
خانم sara.e كه audit خوردن، پس گويا من كه تاييد فايلم تو ماه مارس بوده، فعلاً پرچم دار اين جامعه ى سه نفره ام.
ولى فكر مى كنم بيشتر از اين بوديما! (البته بجز اكانت هاى قلابىِ سابق)
ابراز وجود كنيد تا بدونيم كيا پروندشون تو اولويت رسيدگى هستش.

با سلام دوستان ، من هم EB3 اقدام كردم . مجوز اداره كارم تاييد شد ، الان در مرحله اداره مهاجرت هستم .

جناب عليرضا ضمن عرض تبريك اگه امكان داره امضا بفرماييد يا اينكه تاريخهاي اقدام و تأييد اداره كار را براي اطلاع از روند رسيدگي ها درج بفرماييد. البته با عرض پوزش و در صورت امكان
مرسي ، من در ماه OCT ۲۰۱۴ قرارداد بستم، 15 روز بعد فايل نامبر برايم صادر شد ، درست ۷ ماه بعد از صادر شدن فايل نامبر lober certificat صادر شد ، بعد از ١٧ روز بدست وكيلم رسيد ، سپس بعد از 35 روز اصل lober certificat با فرم I-140جهت امضا بدستم رسيد ،
ممنون از توضيحاتتون جناب عليرضا فقط چيزي و كه من متوجه نشدم مجموع زمانهايي كه شما فرموديد بيش از ٩ ماه بوده كه با احتساب ماه اكتبر به عنوان شروع كار امضا 140i حدوداً ماه جولاي يا اگوست اينده خواهد بود البته از جنابعالي پوزش ميطلبم فقط از اين بابت كنجكاو شدم كه با كيس خودم مقايسه ميكردم و منطور كنكاش نداشتم ممنون ميشم بيشتر توضيح بديد !

(2015-06-07 ساعت 01:02)Alireza_D نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 00:27)m_vaziran نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 22:28)Alireza_D نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:29)Masbafa نوشته:  دوستانى كه از طريق EB3-unskilled worker اقدام كردند، همين سه نفريم؟!
(ferix ; sara.e ; Masbafa)
خانم sara.e كه audit خوردن، پس گويا من كه تاييد فايلم تو ماه مارس بوده، فعلاً پرچم دار اين جامعه ى سه نفره ام.
ولى فكر مى كنم بيشتر از اين بوديما! (البته بجز اكانت هاى قلابىِ سابق)
ابراز وجود كنيد تا بدونيم كيا پروندشون تو اولويت رسيدگى هستش.

با سلام دوستان ، من هم EB3 اقدام كردم . مجوز اداره كارم تاييد شد ، الان در مرحله اداره مهاجرت هستم .

جناب عليرضا ضمن عرض تبريك اگه امكان داره امضا بفرماييد يا اينكه تاريخهاي اقدام و تأييد اداره كار را براي اطلاع از روند رسيدگي ها درج بفرماييد. البته با عرض پوزش و در صورت امكان
مرسي ، من در ماه OCT ۲۰۱۴ قرارداد بستم، 15 روز بعد فايل نامبر برايم صادر شد ، درست ۷ ماه بعد از صادر شدن فايل نامبر lober certificat صادر شد ، بعد از ١٧ روز بدست وكيلم رسيد ، سپس بعد از 35 روز اصل lober certificat با فرم I-140جهت امضا بدستم رسيد ،
ممنون از توضيحاتتون جناب عليرضا فقط چيزي و كه من متوجه نشدم مجموع زمانهايي كه شما فرموديد بيش از ٩ ماه بوده كه با احتساب ماه اكتبر به عنوان شروع كار امضا 140i حدوداً ماه جولاي يا اگوست اينده خواهد بود البته از جنابعالي پوزش ميطلبم فقط از اين بابت كنجكاو شدم كه با كيس خودم مقايسه ميكردم و منطور كنكاش نداشتم ممنون ميشم بيشتر توضيح بديد !

خواهش ميكنم ، دوست عزيز ممنون از دقيق بودن شما ، تاريخ هاي اعلام شده بر روي تقويم محاسبه نشده ، و ملاك ٧ ماه نه به اين معني نيست كه راس روز اول هفت ماه تاييد شده ، ٧ ماه منظور ٦ ماه تمام و چند روز گذشتن ماه هفت ،
ظمنا من با گذشت ٦ ماه ، و مشخص نشدن پروسه ،از وكيل درخواست تغير كارفرما را دادم ، وكيل با درخواست من مخالفت كرد ، و گفت افرادي كه با شما اقدام كردن همه تاييد شدن و فقط ٢ نفر ماندن ، ما تا مشخص نشدن صبر ميكنيم و كارفرما را تغير نميدهيم ، كه بعد از گذشت چند روز خبر تاييد شدن را اعلام كردن .
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، Masbafa ، sara.e ، jakq32

پیام‌های این موضوع
RE: خلاصه پیشرفت کیس های EB3 و EB2 (به غیر از NIW ) - توسط Alireza_D - 2015-06-07 ساعت 15:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان