کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2016-11-11 ساعت 23:02)Hadi_20 نوشته:  دوستان عزیز انتخاب ترامپ طبیعی است که برای بعضی هامون ناخوشایند باشه چون ترامپ مواضع ضدمهاجرتی داره که خیلیا از این ناراحتند و بهش بدوبیراه میگن ولی واسه مردم آمریکا شاید همچین بد هم نباشه اگه بتونه به قولایی که داده عمل کنه.
من به شما اطمینان میدم که جای هیچ نگرانی نیست و اصلا نباید ناراحت شد چون کوچکترین تاثیری روی برنده شدن یا نشدن ما نداره Wink تاکید ترامپ روی مهاجرت غیر قانونی است.حتی اگر در مورد بن کردن مسلمانا هم حرفی زده باشه(شوربختانه مارو هم شامل میشه) که بعدا به بن شدن موقتی تغییرش داد خواستار چک شدن مسائل امنیتی قبل از ورود اینگونه افراد است که در حال حاضر واسه ماهم در صورت برنده شدن در لاتاری همچین پروسه ای وجود داشته از قبل که کلیرنس می خوریم و اینهمه استرس می کشیم.حالا شما فکر کنید یکی غیر قانونی از مکزیک یا پـنـاهــنده سوری بیاد و بدون هیچ مانعی راحت مستقر بشه واسه همین من خودم بدم نمیاد با مهاجرت غیرقانونی به شدت برخورد بشه چون همیشه درآخر به نفع مهاجر قانونی خواهد بود. Wink مشکلات ما بزرگتر از اونه که انتخاب شدن یا نشدن ترامپ بخواد اونو حل کنه.تنها چیزی که منو نگران میکنه برداشته شدن لاتاری است که اونم با وجود داعش و بهداشت درمانی اوباما و مهاجرت غیر قانونی و ده ها مورد دیگر فعلا بعید است اصلا در موردش حرفی زده بشه.ولی از اینطرفم شایدم برندارند و تغییراتی دادند بهش که در نهایت به نفعون باشه یا شاید به ضرر.

درمورد لاتاری من شنیده بودم که کنگره از وقتی جمهوری خواه شده میخواسته برش داره ولی اوباما جلوشو گرفته بوده... Sad
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، milade ، ostokhan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط LORDAmiroo - 2016-11-11 ساعت 23:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان