کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2016-11-10 ساعت 16:24)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-11-10 ساعت 09:18)dv2017 نوشته:  173 روز
5 ماه و 22 روز
24 هفته و 5 روز
تا اعلام نتايج

Cool خيليه

اينم چند تا عكس از نيويورك

عكسا بزرگ بودن اما بنا بر توصيه@امیر مهاجر@ عكسها رو با عرض 800 پيكسل ميزارم ( البته نميدونم هنوزم اين عدد بهينه هست يا نه)

[عکس: 2g1b_ny01.jpg]

[عکس: 97te_ny02.jpg]

[عکس: ryjh_ny03.jpg]

از @alirezanz@  عزيز كه خبري نيست . فكر كنم رفته جشن ترامپ تو يكي از همين هتلاي بالا
اینا عکس آمریکا قبل از رییس جمهور شدنه مو قشنگه :|
این آمریکا دیگه مرد  Sad
دوود شد رفت هوا  Sad
من اگه تو لاتاری ثبت نام نکرده بودم اصن اقدام نمیکردم دیگه  Sad
هیچ زمانی تا این حد نژاد پرستی تو آمریکا موج نمیزده و جالب اینجاس که زن مستر مو قشنگ خودش مهاجره و اجداد خود مو قشنگم قطعا مهاجر بودن!
تو کشوری که همه غیر از سرخ پوستا مهاجرن این نژاد پرستیا به نظرم خیلی مسخرس  Big Grin
اصن کار درستو رابرت دنیرو کرد که هرچی دلش خواست به ترامپ گفت فیلمشم موجوده اگه خواستید یه سرچی بکنید قشنگ حرف میزنه  Big Grin   Big Grin
پ ن: البته اینو هم اضافه کنم که از دیروز که ترامپ فهمیده رییس جمهور بعدیه به طرز عجیبی از فازه هیچکی هیچ غلطی نمیتونه بکنه به فازه همچی آرومه من چقد خوشحالم رسیده و زیادی مهربون شده. بدبخت خودشم نمیدونه میخواد چکار کنه Big Grin
پ ن2: علیرضا رو هم من دیدم با چنتا از فامیلاشون تو صف قیمه پایین برج ترامپ ایستاده بود Big Grin

ملت استیک ندیده ان داشتن استیک میدادن له شدم زیره دستو پا استیک که هیچ ساندیسم بهم نرسید Sad چن روزه از اندوهش خواب به چشمام نمی آید Sad
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط alirezanz - 2016-11-12 ساعت 14:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان