کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2016-11-24 ساعت 15:03)hameddjj نوشته:  
(2016-11-24 ساعت 09:47)Phoenix7 نوشته:  
(2016-11-24 ساعت 01:04)hameddjj نوشته:  احسنت به ادم چیز فهم ..بلاخره یکی پیدا شد که کم شهرستانی بازی دربیاره .بفهمه حرف ما رو و بفهمه باید چه جوری حرف بزنه

..به خودتون بگیرید منظورم به شما هاست ! همونای که با نیشه کنایه . تمسخر حرف میزنن .

واست پیام خصوصی گذاشتم Cool

پیامتو دیدم فونیکس جان از حمایتت منونم ..دیگه اینجا ا ی ر ا ن ه دیگه انتظار دیگه ای نباید داشته باشه ادم ...یکیم که معلوم نیست از کجا کپی پیست میکنه مطلب میزاره بعد ازش انتقاد میکنی که بابا کپی پستت اشتباه ...بهش بر میخوره خخ....... یه عده هم کافی ایدی زن ببینن اون موقع ..موج مدافعیین حقوق زنان پیدا می شه ......خدا رو شکر انقدر دکترای زبان با ایلس 12 این جا ما داریم ! که دو زار بارشون نیست درست جواب ادم و با منطق بدن با شکلک گذاشتن ..و رسم شکلو.... با کنایه حرف میزنن... با کپی پیست ..البته انتظاریم ندارم و زیاد نمیخوام وارد حاشیه بشم ...انتظاریم ندارم ‎...‎ خدا رو شکر پدر خانواده { کوچ کرد از دهات } به شهر یه عده به اینترنت و لاتاری دست پیدا کردن فهمیدن چیه داستان ! الان میان زیر پست مردم چرت و پرت میگن ‎....‎ یا ادعای بلد بودنو خدا بودن و مدعی میشن .دگه تا بوده تو این م م ل ک ت همین بود....یارو ‎{ 20‎ ساله داره ثبت نام میکنه برنده نمیشه ‎} !‎ بابا برو تو الان باید به فکر اخرتت باشی ‎! Smile .......‎ آمریکا کجای ! ما داریم میایم!..... هر کیم مشکل خاصی داشت سوالی داشت ..اموزش قران خواست یا انگلیسی  در یک پیام خصوصی پیام بده بنده به صورت خصوصی در خدمت هستم ..{ با رسم شکل }  چه زن چه مرد ...
خدا رو شکر پدر خانواده { کوچ کرد از دهات } به شهر یه عده به اینترنت و لاتاری دست پیدا کردن فهمیدن چیه داستان اولا این حرف شما درست نیست ما خیلیارو دارم تو همین تایپیک از 20 30 سال پیش داشتند لاتاری ثبت نام میکردند اون موقع با ماشین تحریر فورم پر میکردند پست میکردند پس قبل آشنایی با اینترنت خیلی از دوستان با لاتاری اشنا بودن و هدف داشتند به نظر من تمام کسانی که الان تو این تایپیک هستند از لاتاری ثبت نام کردند هدف دارند چون که اونایی هدف ندارند که همین جوری رو دیوار یک کافی نت نوشته ثبت نام لاتاری اینم رفته ثبت نام کرده بعد اینکه نتایج اعلام میشه می فهمه برنده شده تازه میگه چیکار کنم و از دوستان میشنوه سایتی به نام مهاجرسرا هست و میره عضو میشه برا همینه اکثر برنده ها میبنیم یکی دو هفته بعد اعلام نتایج عضو مهاجرسرا میشند یه خاطره جالبم دارم 5 سال پیش یه مهمونی خانوادگی داشتیم اون روزم روز اول ثبت نام بود ماهم شروع کردیم به ثبت نام یه چهل نفری ثبت نام کردیم یه کارگری داشتیم اونم گفت منم ثبت نام کنید ما بهش گفتیم تو دبیرستان نرفتی اونم قبول نمیکرد اخر ایقدر اسرار کرد تا ثبت نامش کردیم اخرم و فقط اون برنده شد و رفت اکابر ثبت نام کرد و مدرک دبیرستان گرفت و زبانم میخوند این رفت ابوظبی و ویزا گرفت رفت آمریکا الانم یه شرکت تولید رنگ زده و وضعشم خیلی خوبه(دگه تا بوده تو این م م ل ک ت همین بود....یارو ‎{ 20‎ ساله داره ثبت نام میکنه برنده نمیشه ‎} !‎ بابا برو تو الان باید به فکر اخرتت باشی ‎! )خوب خیلی از این افراد درسته دیگه سنی ازشون گذشته ولی پیش خودش میگه اگه من برنده بشم بچه ده ساله ام میره امریکا و موفق میشه که درستم فکر میکنه.
(یه عده هم کافی ایدی زن ببینن اون موقع ..موج مدافعیین حقوق زنان پیدا می شه .)ای کاش واقعا همین بود و ما واقعا از حقوق زنان تو جامع ایران دفاع میکردیم
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، darabi ، dv2017 ، elahe mousavi ، hameddjj ، LORDAmiroo ، copol ، m.tavakoli ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2016-11-24 ساعت 16:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان