کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2016-11-25 ساعت 14:31)Phoenix7 نوشته:  با نظر کاربر محترم Darabi کاملا موافقم
انقدر منابع " صحیح " برای یادگیری زبان  هست که تا  دیگه نیازی به اشغال کردن این تاپیک با مطالب بی مورد  و بعضا ناصحیح  و سنگین کردن صفحات اون  نباشه.
من خودم ادعای زبان ندارم ولی حدود15 سالی هست که زبان می خونم و اگه "ریا " نباشه  تعدای  دوره  ی تخصصی رو  هم در خارج از کشور گذروندم که همین سواد اندکم تونسته به دادم برسه و درنهایت هم تو چن تا پروژه با اتباع اروپائی و آسیایی کار کردم ولی هنوز هم  می گم  تو زبان بی سوادم و  همیشه دنبال یادگیری هستم و خودمو" عقل کل " نمیدونم و با تکبر هم با کسی برخورد نمی کنم . دوستان شاهد هستند که من خودم اومدم و راجع به یادگیری سریع اصطلاحات فیلم های عآمریکائی سوال کردم و سوال کردن رو هم عیب نمیدونم.هر چند پاسخ خودمو به طُرُق دیگری دریافت کردم.
اگه از دوستان هم کسی دنبال منابع خوب هست لطفا بهم پیام خصوصی بده تا بنده در حد وسع و سواد اندکم  منابع " معتبر " و " صحیح " رو بهشون معرفی کنم تا بعضا مطالب  پراکنده و ناصحیح باعث گمراهی اونها نشه.(این از این )
حامد و علیرضا و لُرد عزیز
بابا صورتهاتونوبیارین جلو یه ماچ بهم دیگه بدین و بیخیال شین .بیان این طور مطالب تو شان پسران و مردان خوبی مثل شما نیست و همیشه به این موضوع فکر کنید که عده ای منتظر سوء استفاده هستند تا فضا رو خراب کنندو  دست بر قضا ؛ خود اونها این فضا رو برای دست انداختن شما دستاویز خودشون قرار می دن
پس خواهش میکنم دیگه تمومش کنید و تاپیک رو به روال قبلیش برگردونید ok?
این تایپک و سایر تاپیکها برای شخص من بیشتر جنبه فان داشته تا آموزشی و غیره
خوب دیگه چه خبر برف بازی کردین یا نه ؟

تو شهری که مردمش تاحالا برف ندیدن خاک بازی میکنیم Cool Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، Phoenix7 ، dv2017 ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط LORDAmiroo - 2016-11-25 ساعت 14:34

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان