کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2016-11-26 ساعت 23:31)fairy نوشته:  
(2016-11-26 ساعت 14:13)we are one نوشته:  سلام دوستان گل  Cool
یک نکته ای میخوام بگم.
میگن کسی که به یک هدفی مثبت فکر میکنه باید شرایط رسیدن به اون هدف رو فراهم بکنه تا بهش برسه.
مثلا ما که میخوایم لاتاری برنده بشیم و بریم آمریکا، باید زبان بلد باشیم. اگه پول نداریم تلاش کنیم تهیه کنیم. و مثلا دنبال مدرک تحصیلی و ... .
یعنی شما فرض کن داخل یک رودخانه هستی و میخوای به دریا برسی. باید موانع و سنگ هایی که سر راهت قرار دارند رو جا بذاری. اون موانع همین فراگیری زبان و جور کردن پول بود که گفتم.
اما یه سوال :
چرا بعضیا هیچ تلاشی نمیکنن و برنده میشن؟ مثلا طرف نه پول داره نه زبان بلده ولی برنده میشه؟
بعد ازش میپرسن که چرا نمیری کارای ویزا رو انجام بدی میگه بابا من همینجوری الکی شرکت کردم و اصلا قصد رفتن ندارم.
دو نکته میشه فهمید:
1- یا اونایی که با این وضعیت برنده میشن دروغ گفتن که برنده شدند.
2- یا مثبت فکر کردن و رسیدن به هدف راه های بیشتری داره و صرفا به این معنی نیست که شما حتما باید شرایط رو فراهم بکنی تا به هدفت برسی! که اگه اینجوری باشه باید فاتحه ی اون کتاب ها و حرف ها و قوانینی که در مورد مثبت فکر کردن بیان شده رو خوند.
پس اگه شما تمام شرایط برنده شدن لاتاری رو داشتی و هیچ مشکلی از بابت زبان و یا وضعیت مالی نداشتی و برنده نشدی، تعجب نکن.

100در100 فاتحه اون کتابارو بخون Big Grin  چون همش شارلاتان بازیه
من قبلا باور داشتم این چیزارو ولی با مطالعه زیاد در این مورد فهمیدم همش کشکه. دنیا که منتظر ننشسته ببینه منو شما چی می خوایم بهمون بده این جمع کردن کاينات و اجابت خواسته های ما دروغی بیش نیس Wink
خوبه آدم ذهنش مثبت باشه و حس خوبی داشته باشه از فعالیت های که تو زندگیش انجام میده ولی نه اینکه بگیم ما مثبت باشیم حتما جواب می گیریم. تازه همین کتابای به ظاهر دلسوز ما میگن اگه بهش نرسیدی حتما از ته دل باور نداشتی حتما اشتباه دعا کردی خلاصه هزار جور شرط و شروط می ذارن که سیستم اینجوری کار می کنه. این مزخرفات دیگه چیه؟
شما تاحالا دیدین آدمی بره کازینو و بگه من دارم میرم که ببازم؟ نه  همه باور دارن که میبرن ولی آیا همه میبرن؟ نه.
حالا ما هرچقدر بگیم پول جمع کنیم زبان بخونیم شرایط محیا کنیم اصلا هیچ فایده ایی نداره. زبان بخونید نه برای شانس یک درصد بلکه برای دانش خودتون و توانایی ارتباط برقرار کردن با خیلی از مردم دنیا و شاید تصمیم مهاجرت به کشورهای دیگه. پول جمع کنید نه برای شانس یک درصد بلکه برای آسایش و رفاه بیش تر خودتون.
در کل این چیزایی که گفتم منظورم با شخص شما نبود و به صورت کلی بیان کردم Smile چون ما ۳-۴ سال پیش اینقد دعا کردیمو باور داشتیم که برنده میشیم اخرشم ضایع شدیم Big Grin
میدونم زیاد حرف زدم و همچنان شاید خیلی ها با نظر من مخالف باشن ولی حتما یه مطالعه در این مورد کنید.

اونوقت من خواب آمریکا میبینم جدیدا اینم حساب نیست Big Grin قبول نمیشم؟؟
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2016-11-26 ساعت 23:48

کاربران در حال بازدید این موضوع: 8 مهمان