کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2016-12-05 ساعت 15:46)Farzad Immigrant نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 12:55)darabi نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 12:43)Farzad Immigrant نوشته:  داداش تو که میگی چند سال داری ثبت نام میکنی دیگه چرا؟؟!!! چک خوردن ربطی نداره که تو کاراتو خودت پیش برده باشی یه با یه شرکت. درسته بدلیل نقص مدارک ممکنه آپ بخوری ولی اکثر اوقات کسانی که سربازی رفته اند و مدرک تحصیلی بالایی دارند این پروسه بهشون میخوره. در این زمینه یه شرکت مهااجرتی چه کمکی میتونه بکنه. در کل 80 درصد آقای.ن چک میخورن.
آدم بعضی وقتها چیزایی میشنوه. مثل اون دوستمون که میگه آدرست رو میای گوگل میکنن ببینن این آدرس واقعیه یا نه. آخه اونا به چه کارشون میاد ببینن واقعی هست یا نه. چیزی که از قدیم بوده زمانی که نامه قبولی به آدرس سکونت میومده. ظاهرا یه سری از شما ها سریالهایی مثل نیکیتا و 24 رو زیاد دیدید که چنین فکرهایی به سرتون میزنه

شما هم اگر مثل ما سالیان سال شرکت می کردی و برنده نمی شدی - به خیلی چیزا شک میکردی دوست عزیز
شما هنوز تازه نفسی و البته امیدوارم که همه ما برنده بشیم - اما وقتی سالیان سال پشت درهای بسته بمونی برات خیلی مسائل مهم میشه

و نکته ی دیگه که اشاره کردید :
بلی من خیلی ساله ثبت نام کردم - اما مثل شما نمی تونم قطعی در مورد چک خوردن و نخوردن اظهار نظر کنم
طبق گزارش پاریز تراول - مراحل اداری یا AP برای کسی انجام نشده و این خیلی عالیه - در بحث AP پرکردن فرم DS-260 خیلی مهمه و ریزه کاری داره پس اینکه هیچ کدام از کیس ها AP نخوردن هم نشان دهنده حرفه ای بودن دوستان در پاریز تراول است

دارابی جان . من سال ششم هست که شرکت میکنم. تازه نفسم نیستم. بهتر میدونم اوضاع از چه قرار هستش و دیگه اون جوگیر شدن های سال اول رو ندارم. به هر حال نظر شما محترم ولی منم نظراتم رو گفتم. در ضمن نام کاربری سال 2012 سابق من بدلایلی دچار محرومیت دایمی شد و این اکانت جدید من هستش. علی ایحال هر کسی که چند سال ثبت نام کرده با پروسه آپ کاملا آشناست

محرومیت پارسال رو من یادمه
دقیقا یه روز بعد از محرومیت من بود که شما رو هم محروم کردن
نمیدونم کی بود ...هر کی حرف میزد محرومش می کرد
فکر کنم از فک و فامیلهای " کیم اون " یا "فیدل" بود Cool
الانم بعد از اون محرومیت سنگین متحول شدم و راه راست به سمت من کج شده!
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Phoenix7 - 2016-12-05 ساعت 16:29

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان