کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-01-10 ساعت 10:02)sahar2016 نوشته:  
(2017-01-10 ساعت 00:27)Reza2018 نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 10:51)sahar2016 نوشته:  دوستانی که به نذر ونیاز اعتقاد دارن من خودم خوندن 10 صفحه قران البته ترجمه فارسیش رو از اینترنت دانلود کردم و یک مقدار صدقه ماهیانه نذر کردم جواب داد راستش برای مصاحبه هم دوباره همین نذر ها رو کردم.

چه باحال اسم اکانت شما sahar 2016 لاتاری 2016 برنده شدید منم اسم اکانتمReza2018 ایشلا لاتاری 2018 برنده میشم Cool

دوست عزیزم امیدوارم امسال برنده بشید ما توی شرایطی برنده شدیم که وضعیت خیلی بغرنجی داشتیم با افزایش ناگهانی قیمتها همسرم که اولین بار بود به ساختمان سازی رو اورده بود و طبقات ساختمون رو پیش فروش کرده بود ورشکست شدیم و ناگهان دیدیم ماهیانه ده میلیون قسط بانکی داریم در حالیکه درامد من و همسرم نصف این بود.من همیشه در کارم به خدا توکل میکنم و وقتی میدیدم که همکارانی که با چاپلوسی و برقراری ارتباط گرم با مدیریت پیشرفت میکنن اما من با تمام تلاش و نو اوری که در کارم دارم همواره پایین ترین امتیازات رو دارم دلم میشکست و در دلم به خداوند شکایت میکردم اما باز هم حاضر به چاپلوسی یا خبر چینی برای دیده شدن نبودم و تا الان که بیست سال است کارمندم پیش نیومده از همکاری پیش مدیر یا رییس بد بگم و به همین دلیل هم پس از بیست سال هنوز یه کارشناس معمولیم و در دلم از خداوند شاکی بودم و نمیدانستم هدیه های خداوند چشمها را خیره میکنه.

واقعا ادم لذت میبره میبینه همچین کسایی برنده میشن، کسی که واقعا اینو میخواسته و هدفش بوده.

امیدوارم همیشه موفق باشین.

Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Reza2018 ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط alirezanz - 2017-01-13 ساعت 13:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان