کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
میدونید دوستان
برای افرادی که بخشی از خانواده شون در آمریکا زندگی میکنن و یا کسانی که دوست خیلی صمیمی اونجا دارن، برنده شدن و رفتن خیلی خوب هست
اما اگر اینها رو ندارید، یه مقداری برای شرکت کردن در لاتاری شک داشته باشید، چون اگر با هر احتمالی برنده بشین، روزهای خیلی سخت تر از الان در انتظارتون هست
مراحل تا گرفتن ویزا یه طرف، بعد از گرفتن ویزا تازه متوجه خواهید شد که من چی میگم...!
با همه این چیزها، اگر اقوام نزدیک یا دوستان صمیمی اونجا دارین، اقدام کردن میتونه مفید و مثبت باشه، اما اگر کسی رو هم اونجا ندارین، یه ذره بیشتر فکر کنید...!

به هر حال قبول کنید که لاتاری یا هر روش دیگه ای از مهاجرت، بیشتر برای افراد متوسط و شاید زیر متوسط جامعه هست، وگرنه برای ثروتمندان که اینجا و اونجا فرق زیادی نداره
تازه به نظر من، اگر کسی وضع مالی خیلی خوبی داره چه بهتر که در کشور خودش زندگی کنه، چون همه چیز براش فراهم هست، غربت هم وجود نداره
اما داستان افراد متوسط و زیر متوسط و به خصوص افراد متخصص که بیکار و بی پول موندن، داستان متفاوتی است، شاید چاره دیگه ای جز رفتن نیست
البته خیلی از پدر و مادرهای جوان هم به خاطر بچه هاشون میرن، این یک فداکاری بزرگ هست، خب احتمالا آینده بچه در کشورهای بهتر، بهتر خواهد بود
اما اون پدر و مادر باید از خیلی چیزها بگذرن... از خیلی چیزها... دوری از عزیزان، یکی از بزرگترین این چیزهاست که انجام اون از هر کسی بر نمیاد

میدونم که دوستان 23-24 ساله یا جوان تر در این فروم خیلی حرفهای من رو حس نمیکنن و به مسائل دیگه ای فکر میکنن، مثلا محیط آزاد، تفریح، آینده و و و...
اما به طور کلی، داستان مهاجرت روحیات خاصی رو میخواد که هر کسی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، mehre cyrus ، alireza_guitar ، jsmlz ، dv2017 ، Reza2018 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط siyasiya - 2017-01-16 ساعت 00:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان