کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و بررسی در مورد وضعیت دارندگان گرین کارت
(2017-01-31 ساعت 15:43)Haghighat نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 14:42)marsini نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 14:12)mahdif نوشته:  سلام.از دوستان کسی میدونه سوالهایی که افسر از افرادی که بیش از شش ماه از آمریکا دور بودن میپرسه چه چیزهایی هست؟واینکه ما چه پاسخی به این سوالات بدیم بهتر؟دوستانی که تجربه دارن خواهشاٌ جواب بدن

به کسایی که بیشتر از 6 ماه خارج بودن خیلی سخت میگیرن و 99% رو دیپورت میکنن.نذارین بیشتر از 6 ماه بشه.برگردین لطفا.در ضمن اگه برنامه هاتون طوری هست که باید بیشتر از 6 ماه خارج از خاک آمریکا بمونین پاس سفید بگیرین که خیالتون تا دو سال راحت باشه.قبلا گرین کارتی ها که بیشتر از 6 ماه خارج از خاک آمریکا میموندن آفیسر زیاد سخت نمیگرفت و میشد رد کرد گیت رو ولی الان شدیدا سخت گیری میکنن.

دوست عزیز این که میگید 99% دیپورت میشن  آیا نمونه یا مثالی دارید؟ تا اونجایی که من یادمه در نامه ایی که همراه گرین کارت به دستم رسید نوشته شده بود کمتر از یک سال خارج از آمریکا باشید.
من شرایطم طوریه که زودتر نمیتونم برم من بعد از گرفتن گرین کارت بلافاصله اومدم ایران و الان که میخوام برگردم بیشتر از ششماه از خروجم میگذزه . این که نمیشه به این راختی دیپورت کنن . همسرم و فرزندم سیتیزن هستند و فقط من گرین کارت دارم.
دوست عزیز اعتبار گرین کارت برای خروج از کشور 6 ماهه هست.سال اول تا یکسال میتونین خارج از خاک آمریکا بمونین با گرین کارت.البته الان هم همینطور باشه رو مطمِن نیستم.این رو حتما بپرسین.از سال دوم به بعد بیشتر از 6 ماه نمیتونین بیرون از خاک آمریکا بمونین.با تمام اوصاف بهترین مرجع uscis هست.حتما باهاشون تماس بگیرین .گرین کارت با ارزشتون رو یه وقت خدای نکرده از دست ندین.
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، Haghighat ، battosai

پیام‌های این موضوع
RE: بحث و بررسی در مورد وضعیت دارندگان گرین کارت - توسط marsini - 2017-02-02 ساعت 13:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان