کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-17 ساعت 21:07)KORYO نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز که در لاتاری 2018 ثبت نام کرده اید و روز شماری میکنید تا روز موعود فرا برسه و .....
همونطور که در امضا من مشاهده کنید متوجه میشوید که در چه وضعیتی قرار دارم ، نصیحت من به همه شما عزیزان اینه که از تجارب خوب و بد دوستان سالهای قبل از خودتان استفاده کنید.
بزرگ ترین تجربه من به شما اینه که وقتی متوجه شدید که در قرعه کشی برنده شدید ، به هیچ عنوان به کسی نگویید که برنده شده اید و در ابتدا تکلیف خودتان را با خودتان مشخص کنید.
عزیزان پروسه لاتاری خیلی نفس گیر هستش مخصوصاً برای افراد متاهل و دارای فرزند ، شما پیش خودتان حساب کنید که از ابتدا باید اول از همه پاسپورت داشته و یا تهیه کنید چون در فرم 260 باید شماره پاس خودتون را اعلام کنید. وقتی که قبول میشوید یک شماره بعنوان Case Number بشما تعلق میگیره که با داشتن اون میتونید حدس بزنید که حدود چه ماهی وقت مصاحبه شما فرا میرسه! هزینه های مدیکال ، ترجمه اسناد مورد نیاز جهت ارائه به سفارت ، هزینه های رفتن برای مصاحبه که شامل مدیکال در کشور مصاحبه کننده( ترکیه ، ارمنستان و امارات) و هزینه خود سفارت و .....
دوستان عزیز اگر میخواهید تمرکز برای رفتن داشته باشید ، هر چقدر کمتر کسی از موقعیت شما خبر داشته باشه بهتره. یکی از دلایلی که روی این مطلب تکیه میکنم اینه که الان ما در موقعیتی قرار گرفتیم که رئیس جمهور آمریکا هر روز داره شل کن سفت کن در میآره و واقعاً از حال ما خبر ندارید که چه میکشیم از یک طرف و جواب پس دادن به آدمهای دور و بر خودمون که واقعاً جدی میگم که نمیدونم از این وضعیت خوشحالن یا ناراحت! تازه هر کدام از آنها نقطه نظری هم برای خودشان دارن و عادت بد ما ایرانیها که برای هر کسی سریع نسخه مینویسیم!!!
ایشالا هر وقت که سایت باز شد و نامه اول خودتان را دیدید (هر کسی که نامه برایش آمده باشد یعنی اینکه قبول شده) حتماً به یاد عرایض این حقیر بی افتید و بدانید که هر کسی از این موضوع در ظاهر برای شما خوشحال میشه و در انتظار مینشیند تا سقوط و شکست شما را ببیند. این به من ثابت شده و دوست ندارم برای شما چنین اتفاقی بی افته.
این انجمن مهاجرسرا محلی بسیار مفید و به نوعی مرجعی کامل از اطلاعات  مهاجرت به عناوین قانونی هستش و از همه دست اندرکاران این انجمن بخصوص مدیریت فنی آن " کاوه "  عزیز و دوست داشتنی بی نهایت سپاسگذارم و آرزوی موفقیت برای این عزیزان و یکایک شما دارم.
ارادتمند - م . ل

خیلی سخته قبول بشی و جار نزنی برا من که اینطوریه Big Grin
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832 ، alireza_guitar ، hosseinix ، copol ، saeed_gh ، dv2017 ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2017-02-18 ساعت 11:01

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان