کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-20 ساعت 22:17)hilla26 نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 22:03)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 21:39)fb2016 نوشته:  ?پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ به رسانه‌ها درز کرده است

?خبرگزاری آسوشیتد پرس:  پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ از طریق منبعی به دست این خبرگزاری رسیده است.

?بهمن کلباسی، خبرنگار بی‌بی‌سی، می‌گوید که این پیش‌نویس تفاوت چندانی با فرمان اولیه ندارد و حاوی نکات زیر است:

?۱- همان ٧ كشور هدف این فرمان هستند

?۲- كسانى كه ويزا دارند می‌توانند به خاک آمریکا وارد شوند

?۳- محدوديت عليه پناهجويان سورى کاهش یافته است

?۴ - بخش اصلى فرمان که توقف صدور و بررسى ویزا براى شهروندان ٧ کشور نام برده شده در فرمان اولیه است، باقى مى‌ماند.  

?البته ممکن است نسخه نهایی که امضا می‌شود قدری با این پیش‌نویس متفاوت باشد.
@bbcpersian
متاسفانه بازهم محدوديت صدور ويزا
تو سایت BBC که چیزی نوشته نشده ... این خبر کاملا دروغ و جعلی هست . باور نکنید ...
من چند سایت خبری معتبر دیگه هم رفتم ... هنوز کسی چیزی نگفته ...
البته اگه صحت هم داشته باشه مجدد لغو میشه ... چون فرقی با حکم قبلی نداره ...
متاسفانه اخبار دروغ و جعلی بدون منبع اینجا خیلی زیاد شده بعضی از دوستان ندانسته به این شایعات دامن میزنن یه عده ای هم متاسفانه دانسته و با غرض اینکارو میکنن(به دلایلی که خودشون میدونن) مثلا زمانی که ترامپ تازه حکم اولیه رو داده بود یکی از کاربرها نوشته بود انگلیس هم میخواد همچین قانونی رو مثل ترامپ بزاره در حالی که بزرگ ترین مخالفت ها و اعتراضات به ترامپ تو انگلیس بود و کاملا مشخص بود که از خودش داره این مطلب رو انتشار میده و از اون دست کاربر هایی بود که با غرض و مرض این شایعات رو میسازن امیدوارم که این مطالب باعث نشه تاثیرات منفی رو کسی بزاره

خانم من از كانال تلگرام بي بي سي گذاشتم اگر توييتر هم بريد تو صفحه بهمن كلباسي هست باز هم خودتون ميدونيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Kami R

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط fb2016 - 2017-02-20 ساعت 22:19
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان