کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-20 ساعت 04:03)copol نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 19:24)copol نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 03:54)copol نوشته:  پ ن:چون این تاپیک رونق داره وبچه ها بهش سرمیزنند اگردوستان اجازه بدهند همینجا پیگیراین مطلب بشیم.میدونم انجمن مهاجرت به ارو پا هم دراین فروم هست.سپاس

سلام .اینها نتیجه پیگیری 6ماهه اخیرشخص بنده میباشد ویک کیس هم در لهستان الان ساکن هستند که به همین روش رفتن(البته بنده بعدازرفتن ایشون به لهستان با ایشان آشنا شدم).شاید خیلی ها بگن که راه های بهتری هم هست ولی این راه باتوجه به بودجه وسن وسطح سوادوسطح مالی بنده وامثال بنده میباشد.(بازم عرض میکنم اگرکسی پیشنهاد بهتری داره ارائه کنه لطفا).درضمن بنده درعین نگاه به نتیجه لاتاری دارم زمینه این نوع مهاجرت رو هم برای خودم میچینم.ممنون ازدوستان بیشماری دراین تاپیک واین سایت که امثال بنده رو به فکرکردن  به راه های دیگه مهاجرت سوق دادند.
پیرو گفته بالا:
در حال حاضر ارزانترین و یکی از بهترین راهها همین کالجهای زبان لهستان هستند . هزینه شون تقریبا مناسب هست . نسبت به اینکه شما میرید لهستان و یک اقامت یک ساله کشور عضو شنگن رو میگیرید. در این یک سال هم وقت دارید که برنامه برای تمدید اقامتتون بچینید.دوره زبان هم لهستانی هست که دراصل مورد بحث نیست وفقط راهی برای رفتن به حوزه شینگن ودست و پا کردن موقعیت تحصیلی یاشغلی برای دریافت اقامت هست.
بعدازرسیدن به حوزه شینگن اینکارهارو میتونین انجام بدید وبا این چهار روش اقامتتون رو تمدید کنید:
1- پذیرش دانشگاهی می گیرند .
2- کارفرما پیدا می کنند و درخواست اقامت کاری می دهند .
3- بچه های مجرد میتوانند ازدواج کنند.
4-می رن انگلیس و درخواست پـنـاهــندگی می دهند . ( البته این مورد پیشنهاد نمی شود . )

مورد یک تا سه اجباری به اینکه حتما در لهستان باشه نیست . میتواند در سایر کشورهای عضو شنگن باشد.

بازهم عرض میکنم که این اطلاعات موثق وازیکی ازدوستان ساکن ورشو براتون نقل کردم.بنده کم کم این مطلب رو کامل میکنم.شاید یه روزی بدرد یکی بخوره.سپاس

(2017-02-21 ساعت 21:41)Pakpourasghar نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 03:54)copol نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 22:15)Pakpourasghar نوشته:  سلام به همگی
منم بعضی وقتا میرم و میام.ولی تمام مطالبو میخونم
واما دوست عزیزدر راجب سوال شما:
البته من در حدی نیستم ک بخوام جواب این سوال و بدما ولی اون تجربه ای که دارم رو میگم
من حدودا نزدیک به 5 ماهه دنبال مهاجرت به اروپا هستم و تمام این پیشنهادارو دونه به دونه امتحان کردم.

اینی ک از شما پول میگیره برا شما ویزای شنگن میگیره من نمیگم حرف دروغی میگه ولی تمام این مراحلو خود شما میتونین پیگیری کنین و خودتون این ویزا رو بگیرین.
ولی خواهشا و خواهشا به این شرکت هایی که میگن ما اینیم ما اونیم اعتماد نکنین که بعدا واقعا بدجور ضربه میخورین.
شما براحتی میتونین با مطالعه سایت های سفارت کشورای مختلف برای انواع ویزا های توریستی  و کار یابی البته با ا فراهم کردن مدارک مورد نیاز اقدام کنین.
موفق باشین
سلام.دوره های زبان یکی ازبهترین راه ها برای ورود قانونی به اتحادیه اروپا میباشد.یکی ازبهترین گزینه ها لهستان (ورشو یا کراکوف)هستش.شماپیشنهاد دیگه ایی هم دارید؟

بله ویزای یادگیری زبان هم مناسبه.ولی باید تمام شرایط رو در نظر بگیرین
هزینه این دوره ک اکثرا از شش ماه به بالا میباشند حداقل از 20 میلیون شروع شده و متناسب با کشورها این هزینه متفاوته .
برای راحت ترین ورود و کم هزینه ترین ورود ویزای توریستی هستش.
سلام.این کلاس ها دردورهای تقریبا 4ماهه(همون ترم) میباشد که مبلغ هر دوره 245یورو میشه!شما برای یکسال تقزیبا 800یورو هزینه میکنید.هزینه یک سال زندگی دانشجویی در کراکوف یاورشو تقریبا چیزیبین  5 تا 6 هزار یورو هست.
برای اطلاع ازقیمت دوره ها وتاریخشون به این سایت مراجعه کنید:این سایت

برای اطلاع ازقیمت وهزینه های زندگی به اینجا مراجعه کنید:این سایت

شما ریز هزینه ها از یه لیوان چای تا هزینه مکان رو میتونید ازسایت بالا ببینید وچک کنید.امیدوارم به عزیزان کمکی کرده باشم و دوستان هم درصورت صلاحدید خودشون تو این بحث شرکت کنند تا به یه نتیجه خوب برسیم.این راهی هست که خودم هم دارم طی میکنم.خوشحال میشم کمکی کرده باشم.سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، Reza2018 ، jalayevatan ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط copol - 2017-02-22 ساعت 18:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان