کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-23 ساعت 20:15)onasiss نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 19:00)Bboys_s نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 17:34)Erebour نوشته:  سلام از ماس داداش...مرسی به خاطر انرژی که بهم دادی...بودن شماها باعث دلگرمیه....ایشالا شما هم به آرزوهات برسی???

در راستای کامنت این دوستمون اجازه بدین یک نمونه ازاثبات قانون جذب که تو زندگیم اتفاق افتاده براتون تعریف کنم.

این نقاشی رو همسر من در تاریخ۲۶.۱.۲۰۱۶ کشیده بود ودرواقع آیندمون پیشبینی ویا حتی ترسیم کرده بود.اون موقع من تو فنلاند دکترا میخوندم وایشون هم تو سوئد دانشجوبود وما فقط دوست بودیم.
بزارین اول نقاشی براتون توضیح بدم:

تو سکانس اول ایشون داره از تزش دفاع میکنه (که خوب پیشبینیش سخت نبود)
تو سکانس دوم ایشون کار گرفته (وخوب کار گرفتن توسوئد بدون دانستن زبان سوئدی در کمتر از یک ماه خودش معجزه است)
در سکانس سوم بنده رو تو فنلاند نشون میده که دارم خبر قبولی ایشون بهشون میدم !(میدونیم که شانس قبولی ایرانیا تو لاتاری حدود ۰٫۰۷ درصد)
در سکانس آخر مارو چمدون بدست در حال ورود به لس آنجلس نشان میده درحالی که ازدواج کردیم (به حلقه هامون دقت کنین!)

لطفا توجه کنین اون زمانیکه این نقاشی کشیده شده ایشون نه درسش تمام شده بود ونه حتی دنبال کارمیگشت ونه لاتاری ونه ازدواجی در کار بود! من شخصا فکر میکنم این نقاشی خیلی بیشتر از یک پیشگویی بی نقص باشه ٬من فکر میکنم ما با تمرکز وتصورات مداوممون درواقع  آیند ه روواسه خودمون ساختیم.
میدونم این داستان به تاپیک ارتباط زیادی نداره ولی امیدوارم بتونه الهام بخش دوستان باشه تا تواین شرایط سخت روحیشون حفظ کنن وبا تمام وجود وبا انرژی مثبت رو آرزوهاشون تمرکز کنن .مطمئن باشین موجود حقیر و منفی مثل ترامپ نمیتونه مارو از دست یابی به اهدافمون باز داره.

بسيار زيبا و جالب بود، من به شما و همسرتون تبريك ميگم و براتون آرزوي خوشبختي و موفقيت دارم
البته بحث بيربط هم نيست و اتفاقا تجربه شما تو اين زمينه و اميد و ترسيم آينده توسط دوست عزيز و برنده ٢٠١٨ به من يكي كلي انرژي داد كه واقعا تو اين شرايط خيلي بهش نياز داشتم
درود به همه شما و اميدوارم هميشه تو زندگيتون موفق باشيد
همچنين اين انرژي مثبت و اميد به اينده رو تو ما هم قويتر كرديد و ما هم با اميد بيشتر به آينده مهاجرتمون فكر ميكنيم

ممنون ازلطف شما‌٫ خوشحالم که تونستم تواین شرایط بهتون کمی دلگرمی وامید بدم.
منم ازصمیم قلب برای شما وخانواده محترمتون بهترین ارزوهادارم.
شماره کیس: ‎2017AS6XXX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:2
کنسولگری: استکهلم
تاریخ ارسال فرم:‎September 29
کارنت شدن کیس:  March
تاریخ دریافت نامه دوم: March
تاریخ مصاحبه: 16 May
نتیجه: AP
✈️مقصد: ‎California
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، Erebour

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط Bboys_s - 2017-02-24 ساعت 00:57
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان