کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-26 ساعت 11:08)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 10:55)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
اگر مثل قبل باشه وچیزی تغییر نکنه
1-فکر کن که ماه آینده کارنت میشی(اگر نشدی یک ماه دیگه کارات جلو میفته)
2-وقتی شماره ات کارنت شد حدود بین یک تا دوماه وقت داری بری مصاحبه (بستگی به این داره که کی نامه دوم میاد که دقیقا روز مصاحبه رو مشخص میکنه)
3-همین الان دنبال گذرنامه باش 15 میلیون وثیقه بذار وگذرنامه ات رو بگیر وبعد پول رو از بانک برداشت کن این پاسپورت 5سال اعتبار داره(ممکنه سال آینده قوانین تغییر کنه ممکنه پس ریسک نکن اگر پاسپورت رو بگیری یک قدم جلو هستی)
4-وثیقه برای خروج از کشور وبرای مصاحبه رو یک ماه قبل از مصاحبه بده چون ممکنه اگر یکضرب گرفتی از همون آنکارا پرواز کنی به آ م ر ی کا
5-واکسن ها رو از همین الان شروع کن چون برخی از اونها زمانبر هستندولی کارت زرد رو یک هفته قبل از مصاحبه از پاستور بگیر
6-برای ترجمه مدارک عجله ای نیست چون فقط مهر دارالترجمه رو میخواد البته با این فرض که هیچی تغییر نکنه (فقط تاییدیه مدرک پیش دانشگاهی ودیپلم که باید به آموزش وپرورش مراجعه کنی ممکنه کمی زمان بخواد)
7-اگر آنکارا مصاحبه داشته باشی باید مدارک رو طوری با پست بفرستی که 15 روز قبل از مصاحبه دستشون رسیده باشه اگر زودتر برسه بهتره ومیتونن پرونده ات رو زودتر ببینن بنابراین شما یک ماه قبل از مصاحبه با پست DHL که توی برخی از اداره های پست شعبه دارن میتونی بفرستی هزینه اش کمتره
8-به نظر من فعلا اون کارایی که اگر انجام بدی چه قوانین تغییر کنن ویا نکنن برات ضرری ندارن مثل گرفتن پاسپورت رو انجام بده
تندرست وشاد باشید
تشکر فراوان بابت توضیحات ...

فقط دو تا سوال داشتم :
منظور از تاییدیه مدارک توسط آموزش پرورش چیه ؟؟؟
من چون فنی حرفه ای بودم و دیپلم ۱۱ ساله دارم ، مدرک کاردانیم رو بردم و
برام یه نامه معادل سازی دادن که دیپلم من ۱۲ ساله شد . همین نامه رو با مدرک ببرم
کفایت میکنه ؟؟؟؟

سوال بعدی اینکه ، یکی از دوستان دیروز گفت : آنکارا اون قانونی رو که باید مدارک رو
۱۵ روز قبل می فرستادیم ، برداشته ....
میگفت که قبلا باید همچین کاری میکردیم ... صحت داره ؟؟؟

ممنونم ...

سلام دوست عزیز راجع به ارسال مدارک لطفا به تاپیک مصاحبه در آنکارا مراجعه کنید واز تجربیات اونایی که به تازگی به مصاحبه رفتن استفاده کنید برای مدرک بهتره بعدا از دانشگاه هم یک برگه تاییدیه مبنی بر اینکه دانشجو هستی وچند واحد پاس کردی همراه تاییدیه آموزش و پرورش همراهت ببری ومدرک فوق دیپلم
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، victor2017

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط farrokh33 - 2017-02-26 ساعت 11:39
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان