کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-26 ساعت 15:14)gozargah نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 14:01)خوش لحن نوشته:  احمدي نژاد به ترامپ نامه نوشت

به نظر من

1- اين نامه در كمال احترام نوشته شده

2- نامه حالت پند و اندرز  و موعظه داره

3- احمدي نژاد از مواضع ترامپ حمايت كرده

4- توصيه هاي احمدي نژاد بيشتر تاكيد بر مواضع درست ترامپ هستش

5- در خصوص قانون ضد مهاجرت احمدي نژاد مطلب زير رو نوشته

پیشرفت ها و موجودیت امروزی آمریکا محصول مهاجرت ملل مختلف به آن دیار است . حضور و تلاش سازنده نخبگان و دانشمندان از کشورهای گوناگون از جمله جمعیت میلیونی هموطنان ایرانی اینجانب نقش مهمی در پیشرفت آمریکا داشته است. باید روح سیاست حاکم بر آمریکا متوجه احترام به تنوع ملل و نژادها باشد. به تعبیر دیگر ، آمریکای امروزی متعلق به همه ملت ها و از جمله بومیان آن سرزمین است. هیچ کس نمی تواند خود را مالک و دیگران را میهمان یا مهاجر بشمارد. باید مراقب بود همان کسانی که مسئول ناهنجاری های امروز آمریکا هستند نفوذ نکنند و آدرس غلط ندهند.

6- احمدي نژاد با آرزوي موفقيت براي ترامپ نامه رو به شكل زير تموم كرده

آقای رئیس جمهور!

باوجود مردم خوب آمریکا ، شما امروز این فرصت تاریخی را دارید که با آغاز اصلاحات اساسی و تلاش در این راه،آغازگر تحولی بزرگ باشید و نام نیکی را از خود برجای بگذارید.
امیدوارم از طولانی شدن نامه که اقتضای یک صحبت اساسی و سازنده است خسته نشده باشید.

7- اگرچه من اصلا آدم سياسي نيستم ولي از هر اقدامي براي دوستي بين ملتها استقبال مي كنم
ترامپ و ا ح م د ی ن ژ ا د هر دو دچار یک بیماری هستند. در انتخابات ابران که معلوم بود این آدم چظور انتخاب شده و در آینده ای نزدیک هم در آمریکا مشخص خواهد شد. این وسط بزرگ ترین فرق اینکه در آمریکا قانون حرف اول و آخر را می زند و خیلی محکم جلوی بی قانونی رئیس دولت در مورد مهاجران و دیگر موارد را گرفت و باز هم خواهد گرفت ولی در ایران از این خبرها نبوده و نخواهد هم بود و به همین دلیل است خیلی از مردم ایران حاضر هستند هر نوع سختی در راه مهاجرت را به جان بخرند تا مزه قانون مداری و آزادی را بچشند و هر روز از آن لذت ببرند. شباهت های زیادی بین این دو آدم بیمار وجود داره و چیزی که با تمام وجودم به آن اعتقاد دارم این است که ساختار آمریکا اجازه ویرانی که در ایران اتفاق افتاد را در کشور خود تخواهد داد.

من اين نامه ها رو هيچ چيز بجز تلاشهاي بيهوده براي حضور در بازار سياسي ايران نمي بينم

يعني از ايشون قديمي تر با تجربه تر داراي قدرت سياسي و برآمده از مردم وجود نداشت كه ايشون بياد نامه بنويسه

يكي نيست بگه بابا بذار تو شهر رات بدن سراغ كدخدا رو نمي خواد بگيري

اوني كه رييس جمهوره و آدرس كدخدارو مي خواست وضعش اينه .... بيخيال بابا بيخيال
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، gozargah ، gbtm ، jalayevatan ، sami2010 ، mulan1979 ، Ali--usa

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط victor2017 - 2017-02-26 ساعت 15:20
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان