کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-28 ساعت 13:07)limbo نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 01:47)copol نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 01:26)ebrahim1e نوشته:  ای بابا ای بابا
این جا هم که شده سایت تبلیغ کشورای دیگه
بابا بی خیال فقط یو اس را عشقه
بیایید یکم انرژی بدید امسال همه برنده بشیم بریم دیگه بابا
به امیده برنده شدن همه بچه های باحال مهاجر سرایی
هورااااااااااااااااااااااااا
چند وقت بود هورا نکشیده بودیما خخخخخخخخخ

سلام.خب اگرقبول نشدیم ویاشدیم و توکلیر موندیم متاسفانه مثل کیس خودتون تکلیف چیه؟ازیه جایی این دورباطل رو باید قطعش کنیم!بنده هم مثل خیلیابعداز قبول نشدن درلاتاری سال اول واقعا غمگین وسرخورده بودم,ولی توهمین تاپیک شمارش معکوس پارسال انقدرازدوستان شنیدم که دنبال پلن بی باشید وچقدرخوب بود این راهنمایی ایشان!تو این چندماه 2 پلن کاملا واقعی آماده کردم وشرایط اولیه اش روهم به امید خدا فراهم کردم تا ازاردیبهشت به بعد  (انشاالله قبول بشیم همگی و نیازی به پلن b وc نداشته باشیم)درصورت نیاز اجراشون کنم.بازهم ازهمه دوستان تقاضای شرکت دربحث وارائه راهکارهای نو ویا پیگیری همین راهکارهارو دارم.بسیارسپاسگزارم.
بنظرم قبول شدن تو لاتاری باید پلن بی  باشه چون احتمالش نزدیکه صفره البته پلن بی از نوعی که پلن اصلی میبوسه میزاره کنار  Rolleyes

یکی از پلنهای اصلی من که ظاهرا داره به واقعیت می پیونده ؛ پلن پیاده رویه همگانیه .اونم به مسافت حداقل 6000کیلومتر
سلامتی و لاغریه تضمین شده نخ سوزن مناسب افرادیه که مثل من اضافه وزن زیادی دارند
خرجش هم خریدن یه کفش پیاده روی درجه1 و یه کوله جمع و جور و مقداری آذوقه سفر و البته یادگیری کمی ورزشهای رزمیه
Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، redbull ، farrokh33 ، jalayevatan ، ebrahim1e

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Phoenix7 - 2017-02-28 ساعت 13:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان