کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
گزیده هایی از خطابه پرزیدنت ترامپ در کنگره ایالات متحده آمریکا

جوامع آزاد بهترین وسیله برای ابراز اراده مردم هستند و آمریکا به حق همه کشورها در ترسیم مسیرشان احترام می گذارد. شغل من نمایندگی جهان نیست. کار من نمایندگی ایالات متحده آمریکاست. اما ما می دانیم که آمریکا وضعیت بهتری دارد وقتی که درگیریها کمتر است، نه بیشتر.
ما باید از اشتباهات گذشته بیاموزیم. ما جنگ و نابودی ای را که سراسر دنیا را درنوردیده است دیده ایم.
تنها راه حل بلند مدت این فجایع انسانی ایجاد شرایطی است که آوارگان [جنگ] بتوانند با امنیت به خانه هایشان بازگردند و روند طولانی مدت بازسازی را آغاز کنند.
آمریکا مایل است که هر جایی که منافع مشترک وجود داشته باشند، دوستان جدیدی پیدا کند و شراکتهای تازه ای ایجاد کند. ما خواستار توازن و ثبات هستیم، نه جنگ و تنازع.
ما خواستار صلحیم؛ هرجا که صلح یافت شود. امروز آمریکا با دشمنان سابق دوست است. برخی از نزدیک ترین همپیمانان ما دهه های پیش در طرف مقابل این جنگهای جهانی جنگیدند. این تاریخ باید امید امکان دنیایی بهتر را به همه ما بدهد. امیدواریم که دویست و پنجاهمین سالگرد [تولد] آمریکا شاهد دنیایی باشد صلح آمیز تر، عادلانه تر و آزادتر.
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط javadth - 2017-03-01 ساعت 20:57
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان