کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-03 ساعت 14:58)limbo نوشته:  من معتقدم باید تو سرنوشت یه ادم برنده شدن باشه تا اسمش دربیاد کما اینکه همه کیس ها ویزا نمیگیرن و کاملن قسمت و تقدیره

حداقل تو این یه مورد مطمئنم که سرنوشت و کائنات و سحر و جادو و....هیچ کدوم تاثیری نداره و اون باید میلش بکشه که کسی رو بیاره اونجا یا نه
قدرتش هم که فعلا داره و نرخ هه چیزو خودش داره تعیین میکنه.یه نمونه اش همین امروزه که این حاج خانوم یِلِن می خواد راجع به افزایش یافتن یا نیافتن میزان بهره در ماه مارس صحبت کنه ؛کل بازارهای مالی دنیا از دو روز قبل زلزله افتاده توش ؛ نمونه اش هم بازار طلاست که با سر داره به سمت زمین می آد و باعث شده هر نوع تحلیل تکنیکال یا فاندامنتالی کلا برن تعطیلات.
هیچ منطقی هم نداره .زورش زیاده میگه یا حرف من یا هیچ کس
حالا تو همین مساله لاتاری هم شاید برخلاف تخیلات ما ؛مبنای تصمیم گیریش مثلا خوشگلی و مامانی بودن افراد باشه
البته توهین نباشه به کسانی که مثل خودم چندین دهه است قبول نشدن که یه وقت نرند و به فکر عمل زیبائی بیوفتن ؛بلکه ممکنه مبنای انتخابش هر چیز دیگه ای باشه ؛چون سایز و قطر گردنش کمی بیشتر از مال ماست
پس اگه تو این انتخاب برنده شدین زود از شانستون تشکر نکنید بلکه مستقیم از خودشون باید تشکر کنید که به رفتنه شما رضایت دادن؛همون طور که همیشه میگن این قبولی یه حق نیست بلکه یه امتیازه که ممکنه یه روز از شما بگیرن
به زبان دیگه ؛مسیر سرنوشت شما تازه بعد از قبولی مشخص میشه(خود سرنوشت هیچ کاره است)
دلمون خوش بود که از دست این آپارتمان مبله تو غرب لس آنجلس راحت شدیم ولی مثل اینکه تو تحولات جدید فقط تغییر مکان داده و رفته از دور مارو زیر نظر داره
منم اونو زیر نظر دارم
ایطوری Cool !
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، copol ، redbull

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Phoenix7 - 2017-03-03 ساعت 15:58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان