کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-05 ساعت 13:51)Ali--usa نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 11:42)mostafa2017 نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 10:26)Ali--usa نوشته:  دوستان با توجه به شرایط جدید و عدم ارسال نامه دوم به ایرانی ها و کلیر نکردن حتی یک کیس از ایران به نظر میرسه ترامپ اگر هم نتونه حکمی صادر کنه از اون طرف تو بحث Background Check داره فشار میاره متاسفانه

البته به نظر من با توجه به فشارهایی که دارن رسانه بهش میارن و علنا دارن مسخره ش میکنن هرجوری شده این هفته حکمش رو میده
فقط کافیه به صفحه تویترش یه سر بزنید برای ندادن این حکم واقعا دارن مسخره میکنن و خب باتوجه به روحیات ایشون زیاد کار خوبی نمیکنن!!

البته من دوبار دیگه هم گفتم الان هم میگم ، هرکاری میخواد بکنه انقد امروز فردا نکنه ، دیگه یواش یواش دارم تیک عصبی میگیرم

دوست عزیز متوجه نگرانیتون هستم. اما اول از همه تازه 2 روزه که نامه دوم شروع به فرستادن شده و ممکنه یک هفته تا ده روز هم طول بکشه، پس از این بابت جای نگرانی نیست. همچنین شما که به همه افراد دسترسی ندارین تا بتونین با اطمینان بگین که هیچ کسی از ایران کلیر نشده. بودند دوستانی تو این یک ماه اخیر تا الان کلیر شدند. پس خواهش میکنم کمی صبر داشته باشین، شایعه رواج ندین و بدون دلیل کافی باعث نگرانی بیشتر دوستان نشین.

دوست عزیزتر شما میدونین شایعه س؟
شما یه سر به پیج سیمون بزنید و ببینید که بارها تو این دو روزه ازش سوال شده که نامه ای برای ایرانی ها اومده و ایشون گفته نه!
مطمئنا سورس آقای سیمون از من و شما قوی تر و معتبر تر هست

اگر کسی نامه دومش رو گرفته لطفا اعلام کنه
شما لیست ماه اخیر تمام سفارتها رو بررسی کنید ببینید یک مورد کلیری از ایران توش بوده برای من هم کیس نامبرش رو بفرستید.
شما مطمئن باشید برای منی که هفته بعد مصاحبه دارم و کلی هزینه کردم برای تور چارتری انقد دل مشغولی وجود داره که نخوام بیام اینجا شایعه پراکنی کنم
من بارها گفتم واقع بین باشید
نه بدبین
نه خوش بین
با حلوا حلوا گفتن دهن احدی شیرین نشده
انرژی مثبت خوبه ولی همه جا کاربرد نداره
ممنون

ممكنه براي لاتاريا اينجوري بوده باشه والا همين ديروز خانم سارا ويزا گرفتن يا يه خانم ديگه هفته پيش با كيس نامزدي ويزا گرفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، محبوبه. 68

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط fb2016 - 2017-03-05 ساعت 15:12
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان