کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-05 ساعت 22:51)Alirezania نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 20:38)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 19:52)Alirezania نوشته:  من نمی خوام با شما بحث کنم ولی واقعا فکر می کنی اینا براشون مهمه که ما ویزا بگیریم یا نگیریم که اینو می گی؟؟؟ چرا باید کار لاتاریارو زودتر راه بندازن؟ تازه اونم یه آمریکایی برای یه ایرانی با این همه موج منفی

اگه مهم نبود که برنامه لاتاری رو کلا تعطیل میکردن ...
در ضمن کسانی که میرن برای مصاحبه ، قبلش کلی خرج کردن
مثل این کارمند های ایران بلا نسبت شما ، مردم آزار نیستند که ...
اگه براشون مهم نیست که ویزا بدن ، پس لاتاری رو کلا متوقف کنن

موج منفی نسبت به ایرانیا هم مربوط به طرفدار های ترامپه ...
کارمندانی که در سفارت کار میکنند ، معمولا اشخاص مهربونی هستند

خوب تعطیل می کنن به زودی....
من ۱۶ سال آمریکا زندگی می کنم و پزشک هستم شما یه سری اطلاعات به شدت غلط از آمریکا داری مثل اینکه بیشتر دانشمندا و دکترهای آمریکا ایرانی هستن یا اینکه آدمهای دلسوزی هستن. شما یه نگاه به یمن و سوریه و عراق بنداز بعد می بینی چقدر دلسوز هستن.
اینجا حتی یه سری جاهاش از ایران هم بدتره به طور نمونه بشدت پر‌از آدم های بیخانمان و گدا هستش. سیستم درمانی‌به شدت گرون و نا کار آمدی داره ( برای فقرا) اداره راهنمایی رانندگیش حتی از اداره راهنمایی زابل و زاهدان هم بدتره،  ایالت کالیفرنیا از شدت گرونی در حال انفجاره شما اینجا در شمال کالیفرنیا یه آپارتمان ۷۰ متری یه خوابه کنتر از ماهی ۲۰۰۰‌دلار گیر نمی یاری و اینکه مینیموم پولی که به کارگر می دن ساعتی ۱۰ دلار هستش .
حالا امیدوارم بیای اینجارو ببینی و بگی این آقا راست می گفت. از ایران خیلی بهتره ولی آدم اگر تو ایران پولدار باشه ایران بهشته . اینجا باید فقط جون بکنی و مالیات بدی درسته ماشین و خوب و خونه خوب ممکنه داشته باشی ولی استرس داری و اینکه وقت هیچ کار نداری.....
دیروز با یکی از پولدارای ایرانی صحبت میکردم که اینجا فقط ده تا کارخونه داره ۳ ماه رفته بود امریکا ببینه اگه خوبه اونجا ی بیزینس راه بندازه بره اونجا بهش گفتم امریکارو چطور دیدی؟ گفت جای زندگی نیست یک گداخونه بزرگه!! دیگه موندم چی بگم هیچی نگفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، شهرادلیلا ، gbtm

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط tabangigs - 2017-03-06 ساعت 00:27
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان