کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-07 ساعت 20:42)fb2016 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 20:38)محبوبه. 68 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 13:53)fb2016 نوشته:  اگر كانفرانس جان كلي رو شنيده باشي به طور اخص به اين نكته اشاره كرد كه ما نميتونيم از بعضي كشور ها اطلاعاتي راجع به شهروندانشون كه ميخوان به امريكا سفر كنن بدست بياريم و هم چنين كه بعضي از اين كشورا حامي ... تن و غيره پس ما چطور ميتونيم امنيت كشورمونو زير سوال ببريم و به اينا اجازه ورود بديم
خب حالا كدوم يك از اين دو دليل قراره بعد از اين سه ماه از بين بره كه نخواد ممنوعيت دوباره تمديد شه

از لحاظ عقلانی واقن منطقی نیست 4 سال به شهروندای کشورت بگی حق نداری با فلانی ادزواج کنی چون من نمیتونم امارشو در بیارم !  ینی انقد قوانین آمریکا بی درو پیکر شده که هیچ راه حلی نباشه ؟ بلاخرره بندی تبصره ای چیزی .  حالا هر کشور دیگه ای بود قابل هضم بود آمریکا با این همه ادعای مردم سالاری نتونه واسه این مشکل راهی پیدا کنه خیلی عجیبه .

من هم اميدوارم حرف شما درست باشه واقعا فقط خدا ميدونه داريم چه فشاريو تو اين مدت تحمل ميكنيم

Sad Sad Sad خیلی متاسفم ... منم کم فشار روم نیس .. قرار بود واسه من نامزدی اقدام بشه .. سال دیگ اردیبهشت . این یک سال میخواستم تا حد ممکن همه مدل مدارک جم کنم که دیگ گیرای بیخودی بابت اثبات رابطه ندن . ولی یهویی تمام معادلاتم بهم خورد واقن چن روزه صب پامیشم میگم چرا اینجوری شده چرا ..چرا ..انقد میگم چرا خسته شدم واقم سرم درد میگیره از فکر زیاد ... به همه اینا مشکلات دیگم باید اضافه کرد فشار از طرف خانواده بابت ادامه تحصیل . بابت اینکه حالا چرا هرکسی میاد جلو برای ازدواج رد میکنی ... جرات نمیکنم بگم داستان چی هست . الان یجوری شده بگی امریکا همه میخندن میگن دلت خوشه ها امریکا دیگ نمیشه رفت. واقن خدا کنه بعد از نود روز یکاری کنن . ادم حس میکنه وسط برزخ بلاتکلیفه .. اگر بگی خب کلا نمیشه همیشه تا اخر عمرت باید به خودت بگی چرا .. چرا بقیه اره چرا من نه . حالا چرا اصن من باید چوب کشور محل تولدم و سیاست های دولتم رو بخورم واقن اینارو نمیشه هضم کرد . بخوای بگی میشه باز هی نگرانی باز ی قانون جدید نده . بعد کسایی که ازدواجی نامزدی ن واقن چیکار کنن نامزدتو همسرتو ول کنی بگی خدافظ تا 4 سال دیگ ؟ طلاق بگیری جدا بشی . بعد با کسی دیگم نمیتونی مچ بشی . خدا لعنت کنه مسبب این وضیتو .
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، victor2017 ، mulan1979

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط محبوبه. 68 - 2017-03-07 ساعت 20:55
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان