کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-07 ساعت 20:47)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 20:35)minaz00 نوشته:  Unlike January's order, US embassies are not planning to cancel appointments for people seeking US visas, and will "review each case carefully to ensure it is processed appropriately under the (executive order) and in compliance with any court orders," a State Department official told CNN.
این یعنی چی؟ cnn به نقل از مقام رسمی میگه بر خلاف دستور قبل وقت ها کنسل نمیشه و روند مصاحبه ها ادامه پیدا میکنه. نظر بقیه چیه

احتمالا تا قبل از ۲۶ اسفند هست ... شاید هم بعدش مصاحبه کنن ... نمیدونم
ویزابولتن پس فردا کارنت کنه ، پس معلومه که مصاحبه ها انجام میشه و فقط ویزا نمیدن
جایی از پیش نویس جدید ذکر شده که مصاحبه ها کنسل میشه ؟؟
آخه من تو پیش نویس حکم اول ، دیدم که نوشته بود مصاحبه ها متوقف میشه . اما تو این
حکم جدید راجب مصاحبه ها چیزی دستگیرم نشده راستش ...

بنظر من که کارنت کردن ادامه داره و روند سفارت متوقف نمیشه ، فقط ویزا نمیدن تا ۹۰ روز

نظر شما چیه ؟؟

دوست من .در متن اصلي اواخر متن خوندم كه نوشته بود طي ٩٠ روز هيچ تغييري روي پرونده ها داده نميشه.نميدونم شامل مصاحبه ميشه اين جمله يا خير
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط بابي - 2017-03-07 ساعت 23:29
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان