کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
من فکر می کنم که این حکم هم مثل قبلی ممکنه که به چالش کشیده بشه . چونکه مسئله این نیست که توی قانون جدید بیشتر کسایی که می تونن متضرر بشن براش پیش بینی شده و بندها و تبصره هایی برای اونا اورده شده و دست قاضی رو می بنده . به نظر من اصلا این طور نیست البته من نه حقوقدان هستم و زیاد سر در میارم فقط بر اساس منطق خودم می گم دوستانی که در زمینه حقوق وارد هستند بهتر می دونن. مسئله اینه که کلا اگر این دستور هزار تا بند و تبصره دیگه داشته باشه بازم هم توجیه نشدنیه البته با توجه به قانون ایالات متحده . دولت باید برای اجرای این حکم دلیل منطقی داشته باشه که نداره فقط شلوغ می کنه ( امنیت امریکا در خطر است و هی اینو تکرار می کنه ) هیچ دلیلی وجود نداره که نشون بده شهروندان این کشورها خطرناکن ! . ثانیا اینکه حکم جنبه تبعیض نژادی داره و بخاطر همینه که دولت اصرار داره که ممنوعیت ورود مسلمانان نیست ولی در عمل مدرکی هم نداره که چرا این کشورها !!!! و چرا کشورهایی که واقعا برای امریکا خطرناک هستند در این لیست وجود ندارد !!!! این دعوی در واقع حقوقیه نه حقیقی که یه نفر بلند بشه بره دادگاه شکایت کنه . طرف شاکی در مقابل دولت سازمان های بشری و مدنی و اسلامی و دانشگاه ها و قانون اساسی و .... می باشد که می تونه از طرف این 6 کشور باشه مثلا سومالی یا یمن و ...... . ایالت هاوایی شکایت خودشو ثبت کرده و باید امیدوارم باشیم ایالت های دیگه هم به این شکایت اضافه بشن . یکی از دلایلی که در امریکا اسلح ازاد هست اینه که مردم سالاری رو کسی نتونه با زور اسلحه از بین ببره و در واقع مردم مسلح هستند . از نگاه امریکایی ها هم اونا دوست ندارند که یه ادم حرفشو بخواد با زور به کرسی بشونه و همانطور که در دادگاه استیناف دیدیم اعلام کردن قانون برای همه ست حتی رئیس جمهور . و این به شدت برای جامعه مدنی مثل امریکا مهم است / به نظر من اگر هم حکم اجرا بشه ترامپ فقط می تونه همین 90 روز رو اجرا کنه و برای ادامه دیگه مشکل داره چون دلیل محکمی نداره و همین الان هم مشکل داره . ببخشید طولانی شد . امیدتون رو از دست ندیم و به خدا توکل کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: bah90 ، fb2016 ، جواد حبيبي

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط raman_np - 2017-03-08 ساعت 16:00
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان