کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-10 ساعت 13:06)Tilda نوشته:  برای من شخصا جالب بودن که در پی دستورمهاجرتی جدید صدایی از ایرانیان ساکن آمریکا در نیومد و ناخواسته یاد امضای یکی از دوستان افتادم که نوشته بود "خر ما که از پل گذشت نشیمنگاه متزلزل دیگران"! یعنی فقط اعتراض به حکمی که ممکنه موقعیت من رو به خطر بندازه! از اونجا که ظاهرا موقعیت برندگان لاتری و دانشجویان به هم ریخته و اون عزیزان مشمول دستور جدید نیستن پس بیخیال بابا! عجب مردم باحالی هستیم!

به نظرم نمیشه کلی گفت . چون من چن پیج ایرانی سیتیزن امریکا در اینستا دارم و در بحبوحه راهپیمایی و تظاهرات به اولین باری که قوانین تصویب شد تو خیابون همراهه دوسای امریکایی شون راهپیمایی کردن و فیلم زنده در اینستا میذاشتن ولی خب خیلی وقتا خیلی از ایرانی های مقیم حار ج هم فقد امریکا حتی در داد ن اطالاعات کوتاهی میکنن تو دلشون میگن ی نفرم کمتر بیاد خارج ی نفره . یا اشتباه راهنمایی میکنن یا میپیچن و گنگ میگن . همچین موردی من تابستون بش برخوردم ی اقای 40 خرده سال سیتیزن سن دیه گو دانشجوی ارشد ولی هر سوالی میکردم ب نحوی میپیچید در نهایت هیچ جواب واضحی بابت مهاجرتش نگف یا اینکه کارش چی هس یا خرج تخصیلو زندگیش از کجاس . اما باز فرد دیگه ای رو دیدم اونم سیتیزن سان فرانسیسکو خیلی شفاف راجب نحوه مهاجرتش و کارش گف و عکسای خونش دوساش و محل کارشو نشون داد ادما متفاوتن ولی در کلیت تا حدی حرف شما درسته
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط محبوبه. 68 - 2017-03-10 ساعت 13:49
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان