کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-10 ساعت 01:29)rainyday نوشته:  
(2017-03-10 ساعت 01:25)minaz00 نوشته:  
(2017-03-10 ساعت 01:17)Kami R نوشته:  درود
می تونه یه علت داشته باشه، به نظر من البته، تو کل دنیا قبول شده های کمی ، اون مدارک بعد قبولی رو پر کردن و فرستادن یا اینکه بعد انتخاب مو قشنگ، تمایلی به رفت واسه مصاحبه نداشتند. یه سالی هم(خیال کنم 2012) نامه قبولی به خیلی ها نرسیده بوده که کل دنیا رو کارنت کردن.

البته نمی خوام فاز منفی بدم، ولی اگر دستور لغو نشده(که امیدوارم بشه)، این مساله تو کل دنیا دودش میره تو چشم بچه های ایران و ظرفیت زودتر از موعد پر میشه شاید اول سبتامبر
2014 این طور شد

بعید میدونم ظرفیت پر شه..هر کشوری ظرفیت جدای خودشو داره و از یه حدی بیشتر نمیشه پذیرش شه ..ظرفیت ایران رو خود ایرانی ها فقط میتونن پر کنند. مثلا تراکم شماره های پایین ایرانی زیاد باشه و همه ویزا بگیرن و به شماره بالایی ها نرسه ..وگرنه احتمالش کمه بقیه کشور ها ظرفیت ایران رو بگیرن چون فکر میکنم سهمیه هر کشور مشخصه حدودا و اگه سهمیه ایران به ایران نرسه اون سهمیه خالی میمونه یا یه حد کمی به کشورهای دیگه برسه.

لاتاری بر مبنای تنوع درست شده و سهمیه بندی هم یه تعداد مشخص داره و فک نکنم سهمیه مثلا ایرانو به کشور دیگه بدن

ولی تا اونجایی که من متوجه میشم سهمیه بندی دقیقی نداره که حتما از این کشور باید این تعداد بیان و تنها شروطی که داره اینه که از هر کشور نمیتونه بیشتر از ۷ درصد باشه و با توجه به اینکه کل قبولی‌های یک سال مشخصه و بیشتر از ۵۰ هزار نیست پس کلا ممکنه که پزیرفته‌شدگان یه کشور خاص کم یا زیاد بشن. چرا که اگه قرار باشه همه کشورها سهمیه ۷ درصدی رو پر کنن فقط به ۱۴ کشور سهمیه کامل تعلق میگیره
کیس نامبر:##2017AS38
تعداد افراد کیس:۳ نفر(برنده اصلی خانم)
نامه دوم: دسامبر 2017
تاریخ مصاحبه:28 فوریه،تغییر توسط سفارت به 23 فوریه
محل مصاحبه: ایروان
نتیجه مصاحبه:برنده اصلی و فرزند ویزای یکضرب،شوهر ap
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط lr_rleri - 2017-03-10 ساعت 18:13
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان