کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-11 ساعت 08:13)rahbar نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 01:50)banafsh14 نوشته:  من با اجازه مدیران سایت و بدلیل اینکه برام خیلی مهم هست دوستان زیادی این رو بخونن تو بخشهای دیگری از سایت هم پست می کنم.

سلام می کنم به همه عزیزان

این اولین پست من بعد از خداحافظی دو سال پیش هست و امیدوارم مفید باشه.
شغل من در ایران: هیات علمی دانشگاه، مهارت زبان قبل از مهاجرت در حدود ۹۰ تافل

مطلب جالب و متفاوتی بود ولی زمانبندی پست نامناسب بود در نتیجه توجه چندانی جلب نکرد.
فقط خواستم بگم با اینکه بودن تو محیط آکادمیک بهتر از تحمل خیلی محیطهای کاری ناجور آمریکاست و حس درس خوندنم با روحیه بیشتر ایرانیها خوب میسازه اما مواظب باشید الکی تو خرج و زیر بار وام برای هر مدرک و هر رشته ای نرید. مدرک و نمره گرفتن تو خیلی دانشگاههای آمریکا بسیار راحت تر از ایرانه ..اصلا یگجورایی الکیه و به آسونی همه نمرات را A میشید بشرطی که فقط تکلیفها را انجام بدی و در کلاسها حضور داشته باشی...تو ایران که لامصب هرچقدر زور میزدیم و بجای خوندن کتاب را میخوردیم تازه به زور فقط مرز مشروطی را رد میکردیم البته ناگفته نماند واقعا یاد میگرفتیما. اما اینها شما را اغفال نکنه چشم بسته دنبال مدرک برید... به راحتی زیر قرض سنگینی میرید در حالی که شاید اون مدرکم بیفایده باشه. زمانیکه تو فروشگاه کار میکردم بسیاری از همکارام همینجا یک لیسانسکی گرفته بودن و کاری پیدا نشده بود اخر سر برگشتن فروشگاه و بازم کار ده دلاری. بعضی سرتفکت و مدارک هم سر دوسال اکسپیر میشن و مجبورید برای تمدیدش دوباره هزینه کنید و دور باطل ادامه دارد... اینچا کمتر دیدم مدرک بخان. من که فکر میکنم سیستم محیطهای کاری طوریه که عملا 90% کارها مرزبندی شده  و سیکل تکراریه. دانش خاصی در سطح عملی میخان و باکمی آموزش و تجریه داخل شرکت مسئله حله. 7-8% پستها فقط سرپرستهای متخصص نیازمند مدرک میشن که تعداد زیادی را در برنمیگیره. 1-2% باقیمانده هم که سرمایه دارهای صاحب بیزنس خودشونند. البته اگر بشه با تخصص  کاری پیدا کرد که خوبه ولی مستلزم صرف عمر و پول فراوونیه. تعداد و تنوع کالجها و دانشگاهها و رقابت سخت بینشون ماهیت پول ساز بیزنس شان را تائید میکنه. لطفا با آگاهی بیشتری دنبال درس و رشته برید.

ببخشید این تاپیک نامرتبط بود ولی چون پست تو این فروم بود جواب دادم.
بچه ها جونم
متن كامل اين پست تَو كدوم صفحه هست پيدا نكردم
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط vanima - 2017-03-11 ساعت 13:21
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان