کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دوستان من سعی کردم تا جایی که میشد برخی از مکالمات داخل دادگاه رو براتون ترجمه کنم. دیگه خوب و بد ترجمه رو به بزرگی خودتون ببخشید:

1- قاضی از شاکیان درباره مدارک آنها پرسید و پاسخ شنید: کامنتهای ترامپ (قبل انتخابات) درباره منع ورود مسلمانان.

2- قاضی: دولت گفته که بر اساس قانون این محدودیت ویزا اعمال شده و اونا نمیخوان این محدودیت رو ادامه بدن.
شاکیان : مشخص نیست که این محدود هستش چون بر اساس این دستور دولت میتونه بعد 90 روز دوباره این محدودیت رو ادامه بده.

3- قاضی از شاکیان خواسته ادله خودشونو بیان کنند.
شاکیان: این دستور شاکیان مستقلی داره. افرادی که شکایت کردند این دستور باعث شده از خانواده اشون جدابشوند و بر اساس مذهبشون آنها انتخاب شدند در این دستور.

4- قاضی از دولت : محدوده محدودیت این حکم از حکم قبلی بیشتره؟ (حکم اوباما)
دولت: تایید کرده و گفته این کشورها طبق اون حکم به صورت متفاوتی دچار محدودیت سفر به امریکا شدند. بر همین اساس در این دولت تصمیم گرفته شد که بر اساس خطری که انها احساس کردند این کشورها رو باهم مشمول محدودیت مشترکی کنن تا دستورالعمل های بعدی اماده بشه.

5- قاضی: اما دولت قبلی سخت گیری ویزا(لغور ویزا) رو برای این کشورها اعمال کرد، اما نه محدودیت بر اساس ملیت اونها. این دولت اما داره محدودیت بیشتری رو اعمال میکنه (اشاره به دلیل دولت که گفته این کشورها رو براساس انتخاب دولت قبلی انتخاب کرده)
دولت: درسته و این چیزی هست که ما داریم درباره اش صحبت میکنیم، اعمال دستورات امنیتی بیشتر.

6- دولت: تفاوت وجود داره بین قولهای انتخاباتی به عنوان کاندیدا و رئیس دولت (اشاره به این که ترامپ تو مبارزات انتخاباتی گفته بود ورود مسلمانان رو منع میکنه)
قاضی: اما تو دستور دوم اینطور به نظر میاد بر اساس مذهب پروسه محدودیت ویزا میخواد انجام بشه.

7- قاضی: اگه من بخوام شاکیان دستور دولت رو آروم کنم(تسکین بدم)، نظر دولت چیه؟(شاکیان خواهان لغو سراسری حکم هستند)
دولت: دادگاه میتونه بر اساس شرایط هرشخصی و ارتباطی نزدیک اونها با اعضای فامیل در امریکا، حکم بده و نه به صورت کلی. اما دولت احساس نمیکنه در این موقعیت نیاز به همچین کاری باشه.

8- قاضی: دولت میتونه الان در وسط سال بگه هیچ پناهنده ای رو دیگه قبول نمیکنیم؟
دولت: بله، دولت میتونه. اگه دولت احساس کنه شرایط این مورد رو میطلبه میتونه این کارو کنه.

امیدوارم امشب خبرهای خوبی رو از دادگاه بشنویم.

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط mostafa2017 - 2017-03-15 ساعت 20:57
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان