کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-17 ساعت 15:45)gozargah نوشته:  
(2017-03-17 ساعت 15:39)raman_np نوشته:  دوستان عزیز
می خوام بهتون بگم که امیدوار و صبور باشید . به امید خدا همه چی همینطور که تا الان درست شده  بقیه اش هم درست میشه . من 37 سالمه و تقریبا از سال 2012 تصمیم به مهاجرت گرفتم البته نه به آمریکا و اونم بیشتر بخاطر فرزندم . از سال 2012 تا الان اگر بدونید چه اتفاقاتی در مسیر مهاجرت برام پیش اومده !!!! هر روز یه قانون هر روز یه تبصره . کلی وقت و هزینه برام داشته تا به امروز . یه روز نمره زبان می خواستن یه روز سابقه بیمه و هزار داستان دیگه !!! یک بار پرونده دیر رسید کلا برگردوندن در دم خونمون . چقدر استرس برای نمره زبان کشیدیم هم خودم و هم همسرم چون نمره زبان اجباری شد . می خوام اینو بهتون بگم مهاجرت مسیر مشکلیه از اولش تا اخرش . یک روز خوشحال می شدیم یه روز ناراحت و ناامید . این داستان همچنان برای من و همسرم ادامه داره و هنوز هم تموم نشده . نتیجه اینکه اگر می خواهید مهاجرت کنید باید اول صبور و امیدوار باشید و بقیه اش دیگه دست منو شما نیست و باید بسپرید به دست تقدیر و سرنوشت . توکلتون به خدا باشه . راستی انقدر فرزاد عزیز رو ناراحت نکنید و سعی کنید که درکش کنید تا اینکه دلشو بشکونید . از نظر من ایشون انسان خوبیه و بسیار با انگیزه . مثبت باشیم در کنار هم .
سلام. شما از چه طریقی مهاجرت کردید؟

من هنوز موفق به مهاجرت نشدم دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: gozargah

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط raman_np - 2017-03-17 ساعت 15:52
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان