کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-18 ساعت 10:08)arezoo dream نوشته:  سلام آقاي مصطفي
ممنون از اطلاعات دقيق تون
به علت پس و پيش شدن اعداد دقيقا متوجه نشدم ٨ تا جمهوري خواه و ٧ تا دمكرات يا بالعكس؟
يه سوال، اگر دادگاه چهارم به نفع ما نشه ، كه البته من دلم روشنه به نفع ما ميشه نتيجه ي حكم چي ميشه؟
برميگرده به حالت حكم اجرايي يا منتظر استيناف نهم هم بايد باشيم؟ يعني اگر به نفع ما نباشه ممكنه حكم به حالت قبلي برنگرده و دادستان ها به نهم اعتراض كنن
ممنون از پاسخگويي????

خواهش میکنم. ترکیب اعداد رو درست کردم و حرف "و" رو به جای "+" قرار دادم. راستش نمیدونم و کمی حدس زدنش سخته. تنها چیزی که به ذهنم خطور کرد و"حدس" میزنم اینه که در صورت رد شدن رای دادگاه توسط قضات دوم:

1- وکلا خواستار ارجاع رای دادگاه به دیوان عالی کشور بشوند (همون ترکیب معروف 4+4 قاضی). این حرکت بیشتر از همه احتمالش هست.
2- یا وکلا با استفاده از تبصره یا قانونی، ارجاع بدهند به رای دادگاه هاوایی (فکر نمیکنم، ولی خوب حدسه در هر صورت).
3- یا از قاضی روبارت که فعلن حکمی اعلام نکرده درخواست کنند که حکمشو اعلام کنه.

در هر صورت امیدوارم خیر باشه برای هممون و زودتر تکلیفمون مشخص بشه.

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، copol ، bhb32 ، شهرادلیلا ، m_baghaei ، mosa10dei ، V_B

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط mostafa2017 - 2017-03-18 ساعت 13:33
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان