کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-19 ساعت 22:19)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
پیشاپیش سال نو ونوروز باستانی رو به تک تک شما تبریک وتهنیت میگم .آرزو میکنم تندرست وشاد باشید
اسم تاپیک هست اعلام نتایج لاتاری ولی تو این پست های آخر تنها نوشته ای که نمیشه دید راجع به نتایج است من از صمیم قلب آرزو میکنم که همه هموطن ها بخصوص اعضا این تاپیک آرامش همراه با امیدواری نسبت به آینده داشته باشند .مشکلاتی را که دوستان مطرح میکنند رو میشه از زاویه های متفاوتی بررسی کرد
1-کسانی هستند که همه چیز دارند از ثروت ورفاه ولی درسالهای آخر زندگی هستند وافسوس دوران جوانی را میخورند که نادانسته وبدون استفاده از دست داده اند واکنون با نگاه به گذشته فقط حسرت ایام جوانی را میخورند نمونه های عینی زیادی سراغ دارم چه از اقوام ونزدیکان ویا غریبه هاکه اگر فرصت باشد در نوشتار دیگری به آن میپردازم
2- کسانی هستند که تقریبا هیچ چیز ندارند نه ثروت ونه اندوخته علمی ونه تخصص کاری و روزگار را به بطالت میگذرانند وگذر عمر را نظاره گر هستند و منتظر دست هایی از غیب که زندگی آنها را متحول کندوهمیشه دررویاهای خود غوطه ورند
3-دسته ای هستند که تقریبا شبیه دو مورد بالا نیستند ولی افکاری مثبت دارند آنها منتظر یک فرصت هستند تا زندگی وآینده خود را تغییر دهند وبه اصطلاح راه میانبر را طی کنند این گروه نه افسوس گذشته را میخورند ونه منتظر کمک های غیبی هستند بلکه با برنامه وپشتکار آینده خود را اهسته آهسته ولی پیوسته به پیش میبرند واز فرصتی مثل لاتاری هم استفاده میکنند ولی خیلی زیاد آینده شان را به آن گره نمیزنند
دوستان خوبم شانس قبولی در لاتاری کمتر از یک درصد است ولی این درصد میتواند هم زیاد باشد وهم کم بطور مثال یک نفر سال هاست که ثبت نام میکند ولی خبری نمیشود ولی نفر دیگر همان سال اول ثبت نام قبول میشود وراهی دیار آرزوهایش میشود .
نمیخواهم دراین باره زیاد بنویسم فقط یادآوری است که نباید امید خودمان را از دست بدهیم ونباید هم خیلی زیاد به آن دلبسته بشویم .
ولی اعتقاد دارم با این پیش فرض که اگر قبول شدیم چه برنامه ای تدارک ببینیم که غافلگیر نشویم را مد نظر قرار دهیم زیرا همگی با این امید که اسممان در میآید ثبت نام کرده ایم.پس ناامیدی به خود راه ندهیم ودر این مسیر که قدم گذاشته ایم وآخرای خط است به یکدیگر امیدواری بدهیم .به امید موفقیت های روزافزون برای شما دوستان عزیز.همیشه تندرست وشاد باشید

نمیشه همه رو تو سه دسته گنجوند Big Grin
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، ebrahim1e ، copol ، farrokh33 ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2017-03-19 ساعت 23:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان