کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-21 ساعت 04:13)rahbar نوشته:  خداییش قدر عید که شاید آخرینش تو ایران باشه را بدونید و از زندگی کم دغدغه ایران لذت ببرید. آمریکا یا از بیکاری و تنهایی و بی برنامگی خل چل میشید یا زمانیکه کار دارید بسکه کارفرما رستون را میکشه میخاید سربه کوه و بیابون بذارید... از زیرپای فیل باید یک دلاری بردارید فکر کردید مثل ایرانه نصف فروردین را شما کارمند جماعتا برید ارمنستان و تایلند و... نه تنها حقوق کامل میگیرید بلکه عیدی وپاداش که مبادا اونجاها بهتون بد بگذره!Smile ... والا من اینجا ندیدم و نشنیدم اضافه برحقوق یه دوزاری کف دست کسی بذارند بلکه هزار و یک قلم فقط کسراز حقوق دارید. تازه همون حقوقیم که با خون دل دستتون میاد اگر مدیرابله یا همکارای حسود آمریکائیتون بذارن از گلوتون پایین بره. خلاصه بیشترتون فقط تصورات توهمی از اینجادارید همانطور که ما داشتیم و الان حالمون خوب جا اومده Smile فقط از این اذیت کردنهای این زردک دلم براتون میسوزه... ماها که بی دردسر امدیم اینطور تخلیه انرژی شدیم به شماها از الان چه استرس الکی وارد کردن. ... سال نوتونم مبارک.
سلام دوست عزیز
واقعا فکر می کنید نمی شد زیباتر صحبت کرد؟ همین فقط
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kami R ، armehraboon

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط samirakn - 2017-03-21 ساعت 11:29
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان