کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-24 ساعت 06:16)ekhveh نوشته:  
(2017-03-24 ساعت 02:12)minaz00 نوشته:  به نظر میاد تاریخ 8 می یعنی اواسط اردیبهشت تاریخ دادگاه تجدید نظر حکم مریلند هست. به نظر من این حکم دیگه به اون صورت قابلیت اجرا نداره چون بر خلاف حکم قبلی که قاضی واشنگتن کامل لغو کرد تو این حکم فقط دوتا بند که قابلیت ضرر رساندن مستقیم داشتن لغو شد و در واقع الان اون بندهای مرتبط به دستور رییس جمهور که مربوط میشه به بررسی روند چک کردن پیشینه و اعمال دستورات جدید در حال اجراست و اگر خدایی نکرده حکم برگرده دوباره نمیشه دستور داد از اول 90 روز همه چیز تعلیق تا ما بررسی کنیم ببینیم چی به چیه چون الان طبق قانون دارن بررسی میکنن و این بند لغو نشده و کنتور 90 روز داره براش انداخته میشه . اتفاقی که ممکنه این وسط بیوفته اینه که یکدفعه دستور العمل های جدید به سفارت ها ابلاغ شه و مثلا فرم های مربوط به شبکه های اجتماعی و این چیزا اضافه شه اما تعلیق موقت و این حرفا دیگه معنی نداره.این نظر منه البته
لینک زمان دادگاه تجدید نظر هم اینجاست
https://www.buzzfeed.com/chrisgeidner/ap...n-case-out

سلام دوست عزيزم
اين جور كه من از فرمايشات شما متوجه شدم منظورتونه اينكه روند بررسي پرونده هايي كه در مرحله چك هستن متوقف شده ؟درسته ؟

نه اصلا..منظور من این بود به طور خلاصه قانون جدید ترامپ میگفت 90 روز همه چیز متوقف شه تا ما بررسی کنیم ببینیم چی کمه چی زیاد برای صدور ویزا .
اما حالا اون 90 روز توقف اتفاق نیوفتاد اما بررسی اینکه چی کمه چی زیاد در حال اجراست و ممکنه دستورالعمل های جدید در این بین ابلاغ شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط Pooya - 2017-03-24 ساعت 11:25
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان