کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-25 ساعت 15:54)milad.abadani نوشته:  دوستان عزیز.اصلی ترین دلیلی که مایل به مهاجرت هستید. چیست؟؟؟
خیلی دوست دارم بدانم دلایل مهاجرت شما ها چیست.
من خودم مهندس الکترونیک هستم. تقریبا از ۸ سالگی وارد بازار شدم البته به صورت غیر رسمی. اکثر شغل ها رو تجربه کردم. از دستفروشی در بازارهای جمعه گرفته تا تخریب دیوار و سقف منازل فرسوده . از تعمیرات لوازم خانگی تا تعمیرات سیستم های برق و الکترونیک ماشین آلات سنگین و در نهایت هم خودم شرکت ثبت کردم و در حال حاظر با تکیه به تخصص و پشت کاری که دارم به همراه دوستان خوبم در حال انجام پروژه های کوچیک هستم.
اصلی ترین دلایل تصمیم من برای مهاجرت.
۱- من زیاد کار میکنم و تخصص کاری هم دارم . ولی متاسفانه در شرکت های ما تنها چیزی که مهم نیست. تخصص و پشت کاره.
۲- هر وقت که پروژه ای کار میکنم. هر کسی که با من ارتباط برقرار میکند. سردر گم هستم از اینکه طرف مقابل من به خاطر رضای خدا با من ارتباط خوبی دارد یا اینکه توقع گرفتن شیرینی .
۳- من اهل جنگ و دعوا و شلوغ کاری نیستم. خیلی دوست دارم زمانی که مشکلی برای من پیش می آید. همانجور که من مطیع قانون هستم. قانون هم از من حمایت کند. که متاسفانه ...
۴- به دلیل کارهای سختی که در جوانی و نوجوانی انجام داده ام. هیچ وقت تفریحی نداشتم. به طور کلی نه بچگی کردم و نه نوجوانی و نه جوانی و الان هم که در سن ۳۱ سالگی هستم. همچنان درگیر کار سخت و نتیجه کم هستم.
فکر کنم همه به خاطر رسیدن آرامش نسبی در زندگی مهاجرت میکنند منم دلم خیلی میخواد برنده بشم ادامه تحصیل بدم و زندگی جدیدی رو شروع کنم Rolleyes
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، milad.abadani ، copol

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2017-03-25 ساعت 16:06

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان