کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-25 ساعت 18:52)milad.abadani نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 15:52)limbo نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 12:41)azimi1989 نوشته:  بچه ها من دانشجوی ارشد هستم ، اینجا کارو زندگی خوبی دارم ، از زندگیم راضیم ، الان لاتاری برنده شدم ، تردید دارم برم ، به نظرتون برم؟

الکی مثلا الان نتایج اعلام شده و من دارم از این حرف های حرص درآر میزنم ، خخخخخخخخخخخخخخخ

واکنش نشون بدین ببینم چی میگین خخخخخخخخخخخخ

لاتاری قبول شدی یا برو آمریکا یا بمیر ...خخخ

(2017-03-25 ساعت 16:27)ostokhan نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

آقایون خانمهای گل بیایید مرامی یه حالی به ما بدید والا من از 2012 پشت لاتاری موندم. به من میگم بابا لاتاری  Big Grin  Big Grin  Big Grin  بخدا قسم نوبتی هم باشه نوبت من هستش. البته بچه ها برای علیرضا گیتار هم دعا کنید چون تموم خانوادش اونطرفن و این بنده خدا فقط  این طرف هستش.
خلاصه ما رو از یاد نبرید و طوری نکنید طوری بشه..... Big Grin

دوست عزیز. از صمیم قلب برای موفقیت و پیروزی شما در لاتری دعا میکنم. امیدوارم هر چیزی که صلاح هست برات پیش بیاد. همین الان هم به نیتت از حافظ فال میگیرم.
دل میرود ز دستم صاحب دلان خدا را   دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا   کشتی شکستگانیم ای باد شرطه بر خیز    باشد که باز بینیم دیدار آشنا را
مشکلات و سختیهایی در سر راه تو است اما نگران نباش زیرا سختی روزگار گذراست و تمام میشود. راحتی زندگی در مدارا کردن با دشمنان و جوانمردی با دوستان است. سرنوشت را با صبر و توکل و قناعت به راحتی میتوان پذیرفت.
برا منم یه فال میگری Big Grin
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2017-03-25 ساعت 18:55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان