کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-25 ساعت 16:37)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 16:27)ostokhan نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

آقایون خانمهای گل بیایید مرامی یه حالی به ما بدید والا من از 2012 پشت لاتاری موندم. به من میگم بابا لاتاری  Big Grin  Big Grin  Big Grin  بخدا قسم نوبتی هم باشه نوبت من هستش. البته بچه ها برای علیرضا گیتار هم دعا کنید چون تموم خانوادش اونطرفن و این بنده خدا فقط  این طرف هستش.
خلاصه ما رو از یاد نبرید و طوری نکنید طوری بشه..... Big Grin

ایشالا امسال میری ، البته این آقای مو قشنگ اگه دوباره یه داستان جدید راه نندازه ، من که امسال حتی اگه برنده هم بشم نمیتونم برم ، اوضاع مالی بدجور خراب شد، باز نمیدونم شاید هم جور شد ، هر جور حساب میکنم نمیتونم بیشتر از 30 میلیون جمع و جور کنم واسه امسال ، مگه اینکه معجزه بشه، با این پول هم که هیچی به هیچی ، فقط حداقل 10 میلیون خرج سفارت و مسافرت و مدیکال و اینا میشه حالا تمکن مالی بماند ، ای بابا ، واقعا خر ما از کرگی کره خر بود ، هرچند امیدی هم به برنده شدن نیست خیلی ، امسال سال پنجم هست که ثبت نام کردم

دوست گرامی . یه ضرب المثلی هست که همیشه همراه من هستش. و به آن ایمان دارم.
کار خوبه خدا درست کنه. سلطان محمود خر کیه.
کافیه با دقت این متن رو بخونی. من در شرایطی که هیچ گونه پارتی داشته باشم و فقط توکل به خالق هستی. در مکانی که بدون پارتی حتی پیمانکاری تخلیه سطل های زباله دفاتر را بهت نمیدن. دارم کار میکنم و به همراه من چند نفر دیگه هم دارن نون میخورن.
دوست عزیز. مطمعن باش در شرایطی که هیچ کس در اطراف شما نیست. از شما مراقبت میشود. و صدای دل شما شنیده میشود. فقط کافیه با دلی پاک درخواستت را بکنی. ان موقع میشود که اطرافیان شما از شرایطی که برای شما بوجود آمده در بهت و حیرت می مانند.
برای شما هم آرزوی اتفاقات شیرین و خوب را دارم.
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، dv2017

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط milad.abadani - 2017-03-25 ساعت 19:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان