کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-26 ساعت 20:56)American Darlin نوشته:  با سلام و درود

1- یکی از دوستان فرمودند که برنده شدن تو لاتاری تازه 50% از ماجرا و یا شاید کمتر هم باشه ، آیا واقعا حقیقت داره ؟
2- یه بار یکی از عزیزان در جواب به سوال من که گفتم «میخوام به آمریکا برم و ادامه تحصیل بدم و برای لیسانس یا فوق لیسانس بخونم» گفتن که امکان نداره که با فوق دیپلم بتونم تو آمریکا تحصیل کنم ، اگر پول زیادی داشته باشم تو حسابی که بهشون نشون میدم و همچنین زبانم فوق عالی باشه ممکنه اجازه بدن ؟
3- یه مسئله ای هست که فکرمو مشغول کرده ، اگر از طریق یه کشور دیگه بخوایم درخواست ویزای تحصیلی بدیم اجازه میدن ؟ مثلا یه مدت توی دانمارک یا هلند زندگی کنیم (یا اصن تحصیلات کنیم) بعدش امکان داره که سفارت آمریکا واسه ویزا دادن یکم نرم تر برخورد کنن ؟
4- و اینکه الان آمریکا اجازه ی ورود نمیده ؟ چون دوستی فرمودند که امکان وارد شدن هست هنوز ، ولی خب جدا از این مسائل کلا چرا قبلا (سالین قبل) هم میگفتن خروج از آمریکا ریسکه ؟ برای کسی که در حال تحصیله چرا واقعا ؟

1.بله درسته. پارسال 110000 نفر سلکت شدند و در حالیکه حداکثر 55000 ویزا ایشود شد و این روال هر سال هستش.
2. اون کسی که بهت گفت خودم بودم.اگه بخوای بورسیه بگیری یا کمک هزینه رو من گفتم . اگه پول فراوون داری که میتونی تا 50000$ رو تامین کنی و مدرک زبان داشته باشی میتونی برای بچلر اقدام کنی. پول هر دردی زو دوا میکنه
3. نه از این حرفها خبری نیست. کلا سفارت سختگیری میکنه. در کل ویزا دادن یا ندادن به هر کسی بالاخص ایرانی دست کنسوله.
4. نه الان ایرانی ها میتونن وارد آمریکا بشنو اینی که شما میگی برای دستور ممنوعیت ورود اتباع 6 کشور از جمله ایران توسط ترامپ بود که خوشبختانه توسط قاضی های فدرا واشنگتن و هاوایی ملغی شد و الان ویزا میدن و ورود ایرانیها مشکل نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، American Darlin ، limbo ، mrlzdh ، milad.abadani ، dv2017

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-03-27 ساعت 01:04

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان