کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-26 ساعت 20:45)M0HSeN_US نوشته:  سلام
سال نو مبارک
عذر میخوام از مدیران عزیز من یه سوال توی یه تاپیک دیگه پرسیده بودم (با نام کاربری جدیدم چون این یوزر قدیمی رو الان بازیابی کردم)ولی اونجا قفل شده متاسفانه.اگر امکانش هست جواب بدین و یه خانواده رو از نگرانی در بیارین.
من لحظات آخر داشتم واسه خودم و همسرم وبرادرم ثبت نام میکردم البته دو سه ساعت دیگه وقت بود ولی اینقدر همه استرس دادن که اولا یادم رفت از کانفرمیشن نامبر خودم و همسرم عکس بگیرم یا یادداشتشون کنم (البته پرینت رو زدم ولی جناب کافی نت محترم پرینترش رو عوض کرده بود و هیچ جوری نتونستم هیستوری پرینت رو انتقال بدم رو یه پرینتر دیگه)و تازه توی ثبت نام خودم توی مشخصات همسر یه گزینه بالا پایین زدم و زدم همسرم مقیم ایالات متحده هست و مشخصات و عکسش رو توی فرم بعدی ازم نخواست.لطفا راهنمایی کنید واسه هر دو مورد میشه کاری کرد یا خیر؟
1-میشه ایمیل زد و بهشون گفت که توی ثبت نام اشتباه پیش اومده و اونا قبول میکنن؟
2-میشه با دادن مشخصات خودمون کانفرمیشن نامبر رو با ایمیل ازشون گرفت یا خیر؟
3-ثبت نام همسرم چون مشخصات من رو به عنوان شوهرش وارد کرده ولی من اطلاعات اشتباه دادم هم علاوه بر ثبت نام خودم رد میشه؟??????
ممنون از کمکتون
1. مورد اول اکی هست و ایراد نداره. از 2 سال پیش این امکان پیش اومد بدون کانفیرمیشن نامبر نتیجه رو چک کنی. یه لینک وجود داره و نتایج رو با وارد کردن اطلاعات دیگه که در ثبت نام وارد کردی چک میکنی. با ایمیل هم کانفیرمیشن نامیر رو بهتون نمیدن به هیچ وجه. پس خیالتون راحت باشه. ولی مورد دوم رو که اشتباه زدید کار دستتون میده و در واقع سوتی بدی دادید و اگه قبول بشید متاسفانه به علت ارائه اطلاعات دروغ ریجکت میشید. به هر حال اشتباهیه که کردید و براتون در صورت برنده شدن گرون تموم میشه. مشکل اینجاست که شما دیگه نمیتونید بهشون ایمیل بزنید و درخواست پروف اطلاعات کنید. چون شما صرفا یه شرکت کننده بودید و کیس نامبری هم نداشتید.
گمون نمیکنم برای ایشون مشکلی پیش بیاد و باید خوش بین باشید ولی باز هم تصمیم با اوناست.
دوستان وقتی 1 ماه مهلت ثبت نام دارید چرا واقع دقیقه 90 که این مشکلات پیش بیاد.
یه نکته ای بگم. امسال باید عکستون متفاوت از سالهای پیشی که شرکت میکردید باید می بود و اگه عکس تکراری سالهای پیش رو آپلود کرده باشید در لاتری شرکت داده نمیشید
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، copol ، M0HSeN_US ، American Darlin ، limbo ، mrlzdh ، milad.abadani ، dv2017

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-03-27 ساعت 01:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان