کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-27 ساعت 15:47)Sasa-t نوشته:  
(2017-03-27 ساعت 02:01)shahin.za نوشته:  
(2017-03-27 ساعت 01:19)Ali--usa نوشته:  دوستان بعد از چند روز من هم امروز تو سایت CEAC کیس خودمون رو چک کردم خانمم دوخطی شده خداروشکر
14 مارچ هم تو ابوظبی مصاحبه شدیم
من هم که همچنان یک خطی م
البته از اول هم AP خوردن ایشون برای جفتمون سوال بود.
نگران نباشید روی پرونده ها داره کار میشه نگران کلیر شدن نباشید
نگران دریافت نامه دوم هم نباشید 100% نامه هاتون بارگذاری میشه
شما تاپیک کلیرنس سال 2016 رو برید بخونید حدود 550 صفحه س
خیلی خوبه هم سرتون گرم میشه هم متوجه میشید که خیلی خیلی زوده برای ناامیدی
وقتی میبینید که مثلا تو ماه مرداد پارسال ( زمانیکه هنوز تزامپ نیومده بود ) هنوز خیلی ها کلیر نشده بودن و هیچ خبری تا اوایل شهریور از کلیری نبوده تا اینکه کلیرهای گروهی شروع شد و خداروشکر جز چند نفر همه کلیر شدن و ویزا گرفتند
امیدتون رو از دست ندید
سرنوشتمون مشخصه فقط میتونید با کارهای نیک سرنوشت بهتری برای خودتون بیافرنید.

با سلام
ممنون که اطلاع می دین دوست عزیز امیدوارم بزودی ویزاتون رو بگبرین
کاملا مطالبی که فرمودین درسته
کلیری در سالهای قبل بصورت گروهی اعلام می شده حتی اگه کیسی کارش تموم شده باشه زمان کلیری گروهی اعلام می کنن که مربوط به روند اداری هستش
من تعجب می کنم چرا بعضی دوستان بد بین هستن،چه روزایی رو پشت سر گذاشتیم لطفا سریعا فراموش نکنید
۶ ماه زمان کمی نیست و نامه ی دوم مطمین باشین میاد،تنها چیزی که منو امیدوار می کنه اینکه مطمین هستم توی کشوری مثل آمریکا هیچ روندی بی نظم و قانون نیست نه تنها در مورد مقابله با دستور ترامپ اینو همه دیدن بلکه بنده تجربیاتی در این مورد داشتم که برام این مسیله اثبات شده
با دوستانیکه سالهای قبل مهاجرت کردن در ارتباط هستم و همشون در اینکه کلبرشون گروهی اعلام شده نظر مشترک دارن
من با بررسی لاتاری سالهای قبل با امسال به این نتیجه رسیدم که تنها تفاوت موجود که خیلی محسوس بوده اینکه دستور ترامپ اعصاب برای هیچکدوم از ما نذاشته و هممون استرس داریم و این بیشترین تاثیر رو توی تحلیلها و نظرهامون گذاشته
خلاصه عرایضم اینکه روند کاملا طبیعیه و جای هیچ و هیچ نگرانی نیست
"به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی ان لحظه ی شادی که گذشت، غصه هم می گذرد، همچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند"

دوست عزیز اینی که میگی فقط مربوط به لاتاری هاست ؟ خیلی از ماها اینجا ویزا خانوادگی یا ازدواج هستیم اونا هم شامل این گروهی کلیر شدن می شن؟

با سلام
بله همه ی ویزاها رو شامل میشه جز ویزای توریستی
برنده لاتاری ۲۰۱۷
برنده اصلی خودم و همسرم همراه من
مصاحبه ۱۳ مارس ابوظبی
نتیجه ap
اولین اپدیت ۱۹ مارس, ۱۴ جون
مدرک تحصیلی خودم دکتر دامپزشک همسرم لیسانس IT
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Sasa-t

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط shahin.za - 2017-03-27 ساعت 16:56
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان