کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-28 ساعت 17:50)American Darlin نوشته:  
(2017-03-28 ساعت 00:57)ostokhan نوشته:  1. اصلا استرس نگیر سر این مسایل جزئی  2.لازم نیست عکاس بگیره/خودت هم میتونی منتها شرایط گفته شده تو عکس رو رعایت کن اکیه/ اصلا ربط بین عکس لاتری با عکس سربازی رو که میگی نفهمیدم چیه؟؟؟ این دو تا زمین تا آسمون با هم فرق دارن   Sad   Sad  3. سیستم عکس رو از نظر کراپ و روتیشن کنترل میکنه و نمیتونه از نظر میزان نور یا تیرگی و سیاهی و کدری عکس رو کنترل کنه. برفرض عکس با عینک آفتابی رو نمیتونه تشخیص بده مورد داره که. صرفا حجم عکس، کراپ، روتیشن، قرار گرفتن گردی صورت تو اون بیضی دیفالت رو تشخیص میده. 4. سیستم خودکار برنده ها رو سلکت میکنه منتها نه همه شرکت کننده ها رو. درواقع با نرم افزارهای فوق پیشرفته ای که دارن عکس ها رو پالایش میکنن و عکس هایی که استاندارد لازم رو ندارن از گردونه لاتری حذف و سپس قرعه میکشن. بنابراین قرعه کشی صرفا از بین کسانی است که عکشون صحیح بوده. برای همین هم هست که زمان زیادی بین ثبت نام و اعلام نتایج هست تا پروسه هایی که مد نظرشون هست رو  رسیدگی کنن بهش.
شما ماشاله بمب سوالی  Big Grin   Big Grin   Big Grin
حالا عکسی که یه بار واسه لاتاری استفاده بشه دقعات بعدی نمیشه از همون عکس استفاده کرد ؟
خب من چون دوربین و این تجهیزاتو فعلا ندارم میرم عکاسی دیگه ، قوانینی که دیدم رعایت نکرده بود رو خودم بهش میگم ، فقط من تا حالا عکس فقط کاغذی گرفتم و هیچوقت رو سی دی نگرفتم ، عکس دیجیتالی بخوام ازش ، میزنه رو سی دی بعد من از روی اون یا فلش باید آپلودش کنم واسه لاتاری و تمام ؟ یعنی دیگه لازم نیست ویرایشش کنم (رزولوشن و ...)
حالا کجاشو دیدی ، هزاران سوال دیگه هم دارم ، شما هم که ماشاله بمب جوابی  Big Grin  Big Grin  Big Grin

عکاس اگه عکاس باشه تا بگی لاتری خودذش میدونه چیه . ولی در کل حداقل رزولوشن رو 600*600 و حداکثر 1200*1200 بزنه. bit depth عکس هم باید 24 باشه. برات روی فلش یا اگه بخوای سی دی میریزن. تا پارسال عکس تکراری رو ایراد رسمی نمیگرفتن و میگفتن برای شش ماه اخیر باشه ولی برای 2017 گفتن عکس سال قبل نباشه. الان که ثبت نام نیست که شما بخوای عکس بگیری . تو اکتبر ثبت نام شروع میشه. موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، limbo ، Reza2018

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-03-28 ساعت 18:06

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان