کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
خاطره یکی از دوستان مهاجرسراییمون. آقا فرخ عزیز. زیباست . بخونید و امیدوار باشید ولی خوش خیال نباشید

سلام دوستان عزیزم تو این آخرین لحظه های انتظار خاطره ای رو براتون تعریف میکنم:
سال گذشته درست اول می ساعت حدودای ۸شب پسرم رو صدا زدم وگفتم برو روی سایت ونتایج رو چک کن او طبق معمول رو اینترنت بود ودر دنیای مجازی سیر میکرد بعد از چند دقیقه با اکراه از اتاقش اومد پیشم ورفت رو سایت .سایت خیلی شلوغ بود حدودای نیم ساعت طول کشید تا تونست سایت رو باز کنه اول نتیجه من رو چک کرد طبق معمول همه ساله منفی بود (حدود بیست سال) شماره مادرش رو چک کرد اون هم منفی بود اومد شماره خودش رو چک کنه اینترنت قطع شد (او اولین سالی بود که بطور مجزا شرکت میکرد )حدودای یکربع طول کشید تا اینترنت وصل شد حالا سایت شلوغ بود وباز نمیشد من برا شنیدن اخبار رفتم طبقه پایین (خونه ما دوبلکس هست)پسرم بعدا گفت دوسه بار سعی کردم برم رو سایت ولی نمی شد دفعه آخری گفتم اگه نتونستم الکی به پدرم میگم رفتم رو سایت ومن هم قبول نشدم تا زودتر برم دنبال کارم ولی یهویی دیدم سایت باز شد وتونستم نتیجه خودم رو چک بکنم دیدم نوشته های اون با نوشته های پدر ومادر فرق میکنن یک نگاه دوباره به متن انداختم ودیدم مثل اینکه اسمم رو نوشته ویک شماره ای پایین صفحه هست .با انگلیسی ضعیفی که میدونستم متن رو خوندم مثل اینکه نوشته بود شما برنده شده اید اونموقع منو صدا کرد. وسطای اخبار بود با اکراه رفتم بالا وبه من گفت مثل اینکه اسمم دراومده گفتم یک پرینت بگیر ببینم تا اومد پرینت بگیره اینترنت دوباره قطع شد حالا همه اعضای خانواده چشمشون به صفحه لپ تاب بود بلاخره پرینت گرفته شد وبا ترانسلیت قبولی پسرم رو باور کردیم .چند ماه بعد او یکضرب گرفت واز آنکارا مستقیما رفت به دنیای آرزوهایش ...چند دقیقه پیش باهاش با وایبر تماس گرفتم وگفتم یادت میاد پارسال مثل این روزا چه حال خوشی داشتیم .شماره های خودم ومادرش رو برایش ایمیل کردم تا فردا اونا رو چک کنه میدونم احتمالش کم هست ولی انسان به امید زنده است .همگی شاد باشید
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-03-29 ساعت 00:58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان