کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-29 ساعت 17:34)Hadi_20 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 17:19)mostafa2017 نوشته:  فکر کنم باید جمله "انرژی مثبت یادتون نره" رو پرینت بگیرم بزنم روی دیوار اتاقم. اعصابم خرابه، ببخشید.

زنگ زدم kcc و درباره تاریخ مصاحبه ام پرسیدم چون هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. اپراتور گفت تا مارچ موفق نشدند که تاریخ مصاحبه برام تنظیم کنند و باید دوباره 15 آپریل چک کنم. گفتم یعنی تو ماه جون مصاحبه ام میوفته ؟ که گفت آره.......

نمیدونم چی بگم. الان دیگه بریدم. چون واقعن فکر نمیکردم مصاحبه ام بخواد عقب بیوفته. من چون مالزی هستم، مالزی رو هم انتخاب کرده بودم، پس نگرانی از بابت پربودن وقت سفارت و یا AP هم نداشتم. چون همه چیزم واضح و مشخصه. خدا صبببببر بده فقط ........

دوستان شاید چند روزی نیام اینجا تا حالم کمی بهتر بشه (چند تا مقاله save کرده بودم ترجمه کنم بذارم ابنجا، حال اونم ازم گرفتن). نمیدونم اصلن چرا اینو گفتم ....ولی گفتم در هر صورت .... Sad

دوستانی هم که نامه دومشون اومد و یا آپدیت خوردند هم شادیهاتون مستدام .....

ایشالله زودتر وضعیتمون روشن بشه ....

بارم میگم، هرچند ..... بی خیال .......

برای منم دعا کنید ......

انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره

اونایی که کیس بالاتر از شما داشتند گرفتند.شما چطور نگرفتید.امیدوارم شماهم مثل سایر بچه ها نامه تونو بگیرید و زمان مصاحبه تون مشخص بشه.شما خیلی به سایر بچه ها روحیه دادید و خیلی هارو با پست های مفیدتون از نگرانی درآوردید امیدوارم کار شما هم روبراه بشه و پایان شیرینی داشته باشید و همچنین سایر بچه های مهاجرسرا که تو این چند هفته استرس زیاد کشیدند.

ممنونم. لطف دارین. راستش منم شوکه شدم. زنگ که زدم گفتند پروسه چک من اواسط مارچ تموم شد و وقتی برای مشخص کردن مصاحبه نبود. برای همینم دیگه احتمال زیاد مصاحبه ام جون بیوفته......تنها امیدم اینه از اون طرف بعد مصاحبه زود کلیر بشم.....

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Hadi_20 ، bah90 ، m_baghaei

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط mostafa2017 - 2017-03-29 ساعت 19:52
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان