کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-29 ساعت 20:38)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
وبا احتیاط کامل عضو شدم ووارد سایت شدم وشروع کردم خوندن مطالب .بلاخره متوجه شدم با وثیقه میشه مشکل پاسپورت رو حل کرد
7- فردا صبح اول وقت که هنوز هوا تاریک بود دست بکار شدم وبطور خلاصه بعد از 4روز پاسپورت رو گرفتم و23 می فرم رو پر کردیم وفرستادیم حتما میگید مگه میشه درعرض 4روز هم رفت دانشگاه نامه نطام وظیفه رو گرفت وهم رفت نظام وظیفه نامه اجازه خروج از کشور رو برد پلیس+10 ودرخواست پاسپورت کرد و4روزه پاسپورت دستت باشه ولی این کار شدنی بود ومن انجامش دادم از صبح که میرفتیم بیرون شب برمیگشتیم خونه .نامه دانشگاه رو که گرفتم بلافاصله بردم نظام وظیفه. وثیقه رو پرداخت کردم بلافاصله اومدم پلیس+10 مدارک رو تحویل دادم بلافاصله رفتم اداره کل گذرنامه جایی که پاسپورتها رو چاپ میکردند از ابتدای راه گاهی با خواهش وگاهی با التماس وگاهی با ...میانبر میزدم وقتی پاسپورت چاپ شد رفتم از اداره کل پست تحویل گرفتم ونذاشتم چند روزی توی پست اینجا واونجا بره .
8-بعد از پر کردن فرمها وفرستادن اونا وگرفتن تاییدیه تاحدودی خیالم راحت شد.هنوز نمیدونستم کارنتی چیه ونمیدونستم اهمیت شماره (کیس نامبر) چقدر اهمیت داره وازتاریخ مصاحبه وتهیه مدارک تقریبا هیچ اطلاعی نداشتم .دوباره توی مهاجرسرا شروع به مطالعه کردم وقسمتهای مهم رو یادداشت میکردم برای اینکار دفترچه ای تهیه کرده بودم هر صفحه ای روبه تاپیک های مشخصی اختصاص داده بودم .
9-حدودای نیمه خرداد یک روز صبح زود از درد قفسه سینه از خواب بیدار شدم فکر میکردم درد معده است زیاد اهمیت ندادم ولی دیدم نه مثل اینکه درد داشت اذیت میکردونمیگذاشت بخوابم چند ماهی بود میخواستم برم چکاپ ولی امروز وفردا میکردم گفتم حالا فکر کنم وقتشه پاشدم صورت رو اصلاح کردم ولباس پوشیدم ودفترچه بیمه رو تو جیبم گذاشتم ورفتم بیمارستان بعد از معاینه ونوار قلبی بردنم CCUوبطور خلاصه بعد از چند روز عمل قلب باز .تو این مدت یعنی قبل وبعد از عمل حدودای 3هفته وقفه افتاد توی برنامه لاتاری مسابقات فوتبال جام جهانی هم چاشنی اون بود بعد از مرخصی از بیمارستان وبهبود نسبی دوباره اسب رو زین کردم ودنبال کارا رو گرفتیم.
10-...ادامه درپست بعدی

خیلی مشتاقم ادامه خاطرات شما رو بخونم Big Grin
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2017-03-29 ساعت 22:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان