کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-30 ساعت 18:19)saba rad نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 18:00)ostokhan نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 17:00)saba rad نوشته:  سلام دوستان من یه سوال داشتم من تو ترکیه انکارا بردم مدارکمو پست هیچکدوم انگلیسی بلد نبودن گفت که تو قسمت فرستنده ادرس خودت (هتل)بنویس و تو قسمت گیرنده ادرس سفارت آمریکارو میخوام بدونم مگه مدارک نمیره پست از سفارت ادرس فرستنده چرا باید هتل بنویسم؟ از کجا میتونم بفهمم بستم الان کجاست رسیده دست سفارت چقد طول میکشه  تا برسه دست سفارت ؟

دوست عزیز چه فذقی میکنه آدرس نویسنده چی باشه؟ مهم اینه مدارکت برسه سفارت. معمولا شرکت های پستی سرشناس  مثل DHL یا TNT و  ..... کد محموله پستی رو بهت میدن و میتونی از طریق سایتشون ببینی بارت تو چه مرحله ای هست. حالا اگه دیدی اینطوری نمیتونی پیگیری کنی بهترین کار ایمیل بزنی به سفارت و بخوای ازشون تایید کنن مدارک رسیده یا نه؟ سفارت جواب ایمیل رو سریع میده فقط تو سابجکت بزن DOCUMENT DELIVERY TO EMBASSY . یه خورده هم همچین گنگ نوشته بودی سوالت رو مخصوصا آخرش

خب سفارت بعد از اینکه ویزارو زد باید بفرسته برای یه جایی  الان من موندم این میاد هتل یا میره اون پستی که من ازش فرستادم مدارکو  اخر سوالم هم منظورم این بود که  حدودا چقد این پروسه پیکاپ طول میکشه تا بره از پست به سفارت و دوباره برگرده؟

معمولا آدرس هتل اقامت رو میزنن . سفارت پاس و ویزای داخلش رو به پست میدن و پست هم میاره در هتل اقامتتون. منتها بعضی دوستان وقتی سیس رو کنرل میکنند میبینند ایشود شدن خودشون میرفتن دفتر پستی و ویزا شون رو میگیرن. معمولا 1.5 تا 2 روز بعد ایشود پستچی میاره به هتل میده پاس ها رو . ببنید تا زمانی که پاستون رو پست میکنید مرتب رو سیس رو چک کنید و وقتی or یا / خوردید معمولا فرداش ایشود میشید . بطور کلی پیکاپ ویزا از سفارت 2 روز میشه ولی در صورتی که عجله داشته باشید میتونید از دفتر پستی مراجعه و پاستون رو بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، farrokh33 ، dv2017 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-03-30 ساعت 19:44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 8 مهمان