کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
سپاس دوباره از لطف دوستان. امروز اتفاق جالبی افتاد. حتمن برخی از شما اطلاع دارین که اظهار ناراحتی کرده بودم از دریافت نکردن نامه دوم در صورتی که کیسهای بالاتر نامه دریافت کرده بودند و حتا در تماس با kcc، آنها گفته بودند که تا اواسط مارچ کار طول کشیده بود و موفق نشدند وقت مصاحبه برام تنظیم کنن. گفته شد که از 15 آپریل به بعد سایت رو چک کنم و به احتمال زیاد مصاحبه میوفته جون !!!

با کمال شگفتی امروز ایمیل مصاحبه رو دریافت کردم برای 23 ماه می. خدا رو شکر میکنم و تشکر از دعاهای دوستان خوب و امیدوارم زودتر این استرس همه ماها ختم به خیر و خوبی و شادی و شعف بشه. نمیدونم تماسم باعث فیکس کردن مصاحبه در کمتر از 24 ساعت شد یا اصلن قرار بود رخ بده!!! در هر صورت این رو به فال نیک میگیرم و خدا رو شکر.

از طرف دیگه، همان طور که حتمن تا حالا خبردار شدند، مایکل فنین پیشنهاد دریافت مصونیت قضایی در مقابل ارائه اطلاعاتش به کنگره رو درباره دخالتهای روسیه در انتخابات امریکا کرده. او در مصاحبه قبلی خودش پارسال گفته بود هرکی درخواست مصونیت قضایی میکنه حتمن جرمی مرتکب شده (در مورد مصونیت قضایی مشاوران کلینتون). حالا وکلاش این کلمه رو جور دیگری تفسیر کردند و میخوان بگن که فلین نمیخواد حرفهاش بعدها برعلیه خودش استفاده بشه (میخوان بگن که جرمی مرتکب نشده). حالا هم این خبر، در صدر خبرهای امریکا قرار گرفته. پیشنهاد من اینه دوستان زیاد هیجان زده نشن، صبر داشته باشند و اخبار رو دنبال کنند. به قول دوستمون هم منبع درباره این خبر زیاده و با یک گوگل ساده پیدا میشه. حالا 2 تا منبع رو در پایان میذارم، باقیشم میتونین راحت پیدا کنین. هرچند محتوای همشون تا الان یک جور هست:

منبع اول
منبع دوم

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط mostafa2017 - 2017-03-31 ساعت 16:06
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان