کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-01 ساعت 18:04)HamidHu نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 17:18)bhb32 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 04:37)HamidHu نوشته:  Doroste sponsor dashtan takhir mindaze to proceye visa? Yani momkene caso to AP bezaran?

يكي از دوستان اينطور گفته بودن
من خودمم فكر ميكنم ممكنه تاثير داشته باشه
و فكر هم نمي كنم كسي بتونه اين موضوع رو رد يا ثابت كنه
چون هيچ مستندي در اين خصوص وجود نداره
اكثر پاسخ ها به اين سوال سليقه اي و بر اساس تفكرات شخصيه

Daghighan. Vali nemidunam kare khoob ine ke sponsor dashte bashim ya pool to hesab. Dar har soorat merc babate javabetoon. Smile

ببینید روند AP رو از دو نگاه میتونیم بررسی کنیم:

1. حالتی که من نوعی سربازی توی سپاه بودم، شغل دولتی داشتم در رشته حساس، مدت بیشتر از 6 ماه خارج از ایران بودم یا رشته حساس تحصیل کردم. توی این موارد من به طور بلقوه و بلفعل در 95 درصد موارد شامل AP میشم چون به سادگی چیزی رو در اختیار سفارت قرار دادم که شبهه برانگیزه و بعد از شامل AP شدن هم چندان گله و شکایتی ندارم.

2. حالت دیگه اینه که شما به طور مثال نه سربازی رفتید نه شغل حساس داشتید و نه هیچ مورد حساس دیگه ای...
تو این حالت شما با یه نگاه واقع بینانه ضمن پذیرش احتمال AP خودتون رو محق میدونید برای .یزای یک ضرب چون از نظر خودتون هیچ مورد( بهتر بگم بهانه) ای رو به سفارت جهت AP ندادین.
توی این حالت:
- وقتی شما با برگه تمکن میرید سفارت نهایتا با این سوال مواجه میشید که این پول رو از کجا اوردید که با توجه به فرهنگ ما ایرانی ها به سادگی میشه جواب داد که از پدر عزیز گرفتم جهت سفرم و پاسخ هایی از این قبیل...!

- اما زمانی که شما با اسپانسر میرید اونجا با کمی اغراق لگد زدید به کیسی که هیچ مورد خاصی جهت کنکاش بیشتر توسط سفارت نداشته به معنای بهتر سفارت رو که احتمالا نکته ای جهت بررسی بیشتر شما نمیدیده رو به یک باره تحریک به بررسی اسپانسرتون در امریکا ( که اتفاقا کاملا قابل بررسی هست به علت سکونت در ایالات متحده)میکنید که در چه وضعیتی هستند!

به طور خلاصه به نظر این حقیر شاید تنها وظیفه ما تا زمان فرارسیدن مصاحبه (( هرچه ساده تر کردن و ساده تر نشان دادن کیسمون هست)) و داشتن اسپانسر با اضافه کردن یک شخص ثالث دیگر به پرونده شما بدون شک سوالات جدیدی رو به کیس شما اضافه خواهد کرد!
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، zamini1975 ، hamid.mar5000@icloud.com ، V_B

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط Moh.Bahrami1989 - 2017-04-01 ساعت 18:21
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان